Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Lonzo Ballas sužaidė geriausias savo rungtynes per trumpą karjerą Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-16), tačiau to neužteko pergalei pasiekti.

44
43
62%
8/13
45%
5/11

Finikso „Suns“ (10-11) namuose per pratęsimą 139:132 (38:40, 36:30, 33:21, 18:34, 14:17) palaužė svečius iš Naujojo Orleano.

Likus 3 minutėms iki pratęsimo pabaigos, rezultatas buvo lygus (129:129), tačiau tuomet darbo ėmėsi Ricky Rubio, pelnęs 4 taškus be atsako bei iškišęs rezultatyvų perdavimą Frankui Kaminsky – 135:129.

„Suns“ galėjo rungtynes laimėti paprasčiau, nes dar ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 16 taškų persvarą (107:91), tačiau „Pelicans“ nekėlė baltos vėliavos, o prasidėjus ketvirčio paskutinei minutei Brandonas Ingramas išlygino rezultatą – 125:125.

Nugalėtojų gretose geriausią sezono pasirodymą surengė Devinas Bookeris, kuris per 42 minutes pelnė 44 taškus (8/13 dvit., 5/11 trit., 13/13 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Snaiperis net 21 tašką surinko per trečiąjį ketvirtį, kuriame šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą.

Rubio šeimininkams surinko solidų dvigubą dublį – 13 taškų (5/10 dvit., 1/5 trit.) ir 15 rezultatyvių perdavimų.

Ballas „Pelicans“ klubui per 43 minutes įmetė 20 taškų (2/4 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, bet 7 sykius suklydo.

„Suns“: Devinas Bookeris 44 (8/13 dvit., 13/13 baud., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Frankas Kaminsky 20, Cameronas Johnsonas 18, Kelly Oubre 14 (15 atk. kam.), Ricky Rubio 13 (15 rez. perd.), Mikalas Bridgesas 11.

„Pelicans“: J.J. Redickas 26 (5/7 trit., 7/8 baud.), Jrue Holiday 23, Brandonas Ingramas 21, Lonzo Ballas 20 (4/5 trit., 11 rez. perd., 7 kld.), Jaxsonas Hayesas 17.