Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Didžiąją rungtynių dalį atsilikę Italijos krepšininkai pademonstravo charakterį ketvirtajame kėlinyje ir pergalingai startavo Tokijo olimpinėse žaidynėse.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Lemiamą 10 minučių atkarpą laimėję 24:10, Romeo Sacchetti auklėtiniai pirmajame mače 92:82 (22:32, 21:14, 25:26, 24:10) nukovė Vokietijos rinktinę.

Isaacui Bongai ketvirtojo kėlinio viduryje pelnius du taškus, 29 minutes pirmavusi Vokietija per likusią rungtynių nebepelnė nė taško – 82:80.

Simone Fontecchio ir Nicolo Melli dviem tritaškiais užkūrė komandą spurtui, kuris išsitęsė iki 12:0 ir leido finišuoti pergalingai – 92:82.

Tritaškius laidžiusios komandos realizavo po 15 tolimų metimų. Simone Fontecchio nugalėtojams sumetė 5 iš 5 tritaškių, Danilo Gallinari, Nickas Mannionas, Nicolo Melli ir Stefano Tonutas pridėjo po 2.

Achille Polonara prametė šešis tolimus metimus ir liko be taškų.

Trečiajame kėlinyje užsiautęs vokiečių vedlys Maodo Lo pelnė 13 iš 24 taškų, bet ketvirtajame ketvirtyje nepelnė nė taško.

Gynėjas realizavo 6 iš 9 tritaškių, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 26 balų naudingumą.

Andreas Obstas pirmajame ketvirtyje pataikė 3 iš 4 tritaškių, visa Vokietijos komanda realizavo 8 iš 13 tolimų metimų ir surinkusi 32 taškus buvo priekyje dviženkle persvara (32:22).

Kauno „Žalgirio“ naujokas Nielsas Giffey Vokietijos ekipos gretose dvikovą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 20 minučių, pelnė 3 taškus (0/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

Vokietijos rinktinė: Maodo Lo 24 (6/9 trit.), Isaacas Bonga 13, Johannesas Voigtmannas ir Andreas Obstas (4/9 trit.) – po 12.

Italijos rinktinė: Simone Fontecchio 20 (5/5 trit.), Danilo Gallinari ir Stefano Tonutas – po 18, Nicolo Melli 13 (9 atk. kam.), Nickas Mannionas 10 (7 rez. perd.).