„Grizzlies“ krepšininkams svarbiausiomis susitikimo minutėmis nepavyko apsiginti nuo Los Andželo klubo atakų
Nuotr. AP-Scanpix
Net 37 taškus per lemiamą rungtynių kėlinį pelniusi Los Andželo „Clippers“ ekipa nepaliko vilčių Memfio „Grizzlies“ komandai.

Namie žaidę Los Andželo klubo krepšininkai svarbiausiomis susitikimo minutėmis rungtyniavo tarsi iš natų, 112:91 (29:21, 28:30, 18:18, 37:22) sutriuškino itin menkos aukštaūgių pagalbos sulaukusią „Grizzlies“ ir šventė aštuntąją pergalę paeiliui.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Grizzlies“ gynėjas Kenyonas Doolingas smeigė tritaškį ir svečiai atsiliko minimaliu skirtumu (76:77).

Tačiau tuomet aikštės šeimininkai surengė du galingus spurtus 7:0 ir 9:0 bei susikrovė 19 taškų pranašumą (106:87).

„Clippers“ į pergalę vedė 23 taškus pelnęs Chrisas Paulas bei dar šeši dviženklį taškų skaičių surinkę žaidėjai.

Aikštės šeimininkai kovą dėl kamuolių laimėjo net 47:23, o Memfio klubo aukštaūgiai Zachas Randolphas ir Marcas Gasolis labiau pasižymėjo ne kova po krepšiais, o rezultatyviais perdavimais.

Šį sezoną vidutiniškai po 18,8 atkovoto kamuolio per rungtynes rinkdavę Randolphas ir Gasolis šįkart kartu atkovojo vos 6 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Nepaisant įspūdingo pranašumo baudos aikštelėje puokšte dėjimų žiūrovus įprastai pradžiuginanti „Clippers“ šįkart dėjimu varžovų krepšį pirmą ir vienintelį kartą sudrebino ketvirtajame kėlinyje.

„Tiesiog nusprendžiau nedėti į krepšį taip dažnai, – po rungtynių juokėsi Paulas. – Tiesiog mečiau iš po krepšio. O kalbant rimčiau, nežinau, kokios problemos kamavo Blake'ą.“

„Naudojau pražangų taktiką“, – šypsodamasis paaiškino Blake'as Griffinas. Jis aikštelėje praleido 25 minutes, tačiau spėjo išnaudoti 6 asmeninių pražangų limitą. Per šį laiką aukštaūgis pelnė 10 taškų.

Antrosios serijos rungtynės antradienio naktį vėl bus žaidžiamos Los Andžele.

„Clippers“: Chrisas Paulas 23 (7 rez. perd.), Ericas Bledsoe 15, Chauncey Billupsas 14, Caronas Butleris 13 (7 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 13, Blake'as Griffinas 10, Mattas Barnesas 10.

„Grizzlies“: Jerrydas Baylessas 19, Marcas Gasolis 16 (7 rez. perd.), Zachas Randolphas 13, Mike'as Conley 12.