Dramatišką pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė Sombathėjaus „Falco“ (0-5).

Taškai 18
Taiklumas 7-13
Atkovoti kamuoliai 7
Rezultatyvūs perdavimai 3

Vengrai išvykoje per pratęsimą 86:98 (16:24, 22:25, 24:21, 20:12, 4:16) nusileido Strasbūro IG (3-2) krepšininkams, kurie yra tiesioginiai Vilniaus „Ryto“ (2-2) oponentai kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį.

Dabar „Rytui“ reikia žūtbūt laimėti abu mačus prieš „Lenovo“ ir „Falco“ bei tikėtis SIG pralaimėjimo prieš Tenerifės klubą paskutiniame „Top 16“ ture.

Jeigu Strasbūro klubui pavyks įveikti „Lenovo“, tai užkirs „Rytui“ kelią į ketvirtfinalį, nes IG su vilniečiais turi geresnį tarpusavio taškų santykį.

Trečiajame kėlinyje „Falco“ turėjo 19 taškų deficitą (48:67), tačiau pakilo į šturmą: surengė įspūdingą atkarpą 31:10 ir po Gyorgijaus Golomano dvitaškio likus 3 minutėms persvėrė rezultatą (79:77).

Netrukus IG timptelėjo Kameronas Tayloras, kuris surinko 5 taškus iš eilės ir sukrovė SIG 3 taškų pranašumą (82:79), tačiau Golomanas atsakė baudomis, vieną pridėjo Akosas Kelleris ir likus 28 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (82:82).

SIG suklydo, o Zoltanas Perlas turėjo progą išplėšti „Falco“ pergalę, tačiau jo metimas buvo netikslus ir viskas persikėlė į pratęsimą.

Pridėto laiko metu dominavo SIG: prancūzai spurtavo 16:4 ir nužygiavo į pergalę.

Mačas tarp „Lenovo“ ir „Ryto“ – jau antradienį 19.30 val. „Avia Solutions group“ arenoje.

SIG: Kameronas Tayloras 18 (7 atk.), DeAndre Lansdowne'as 17 (3/7 trit.), Jeanas-Baptiste Maille'as 16, Jordanas Howardas 13 (3/8 trit.).

„Falco“: Zoltanas Perlas 24 (10 atk. kam.), Gyorgijus Golomanas 19 (5 atk. kam.), Benedekas Varadi 11 (6 atk. kam.).