Klay Thompsonas Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Andre Iguodala Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Stephenas Curry Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Draymondas Greenas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Briante Weberis Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „Golden State Warriors“ svečiuose 124:114 įveikė „Rockets“

• Tai buvo 9-oji „Warriors“ pergalė varžovų teritorijoje paeiliui

• Šiame mače „Warriors“ vertėsi be raumenį susimušusio Kevino Duranto, tuo metu „Rockets“ vis dar padėti negali Jamesas Hardenas

• Draymondas Greenas atliko trigubą dublį

Stephenas Curry surinko 29 taškus, Klay Thompsonas pridėjo 28, o ketvirtajame kėlinyje mačo eigą perlaužusi „Golden State Warriors“ (31-8) svečiuose 124:114 (33:37, 29:26, 31:27, 31:24) palaužė Hjustono „Rockets“ (27-10) krepšininkus. Tai buvo 9-oji Steve'o Kerro auklėtinių pergalė svečiuose iš eilės.

Foto galerija

Draymondas Greenas šiąnakt surinko trigubą dublį. Puolėjas pelnė 17 taškų, atkovojo 14 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Šiame susitikime „Warriors“ vertėsi be raumenį susimušusio Kevino Duranto, tuo metu „Rockets“ gretose nebuvo Jameso Hardeno. Durantas į aikštelę turėtų grįžti artimiausiu metu, tuo metu „Rockets“ lyderio sugrįžimas planuojamas už dviejų savaičių.

Didžiąją laiko dalį rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau likus 3,5 minutėms „Warriors“ turėjo 7 taškų pranašumą. NBA čempionai pridėjo dar penkis taškus iš eilės, tarp kurių buvo Curry tolimas metimas, o persvara pasiekė dviženklę ribą – 120:109

Po šio „Warriors“ dūrio ėmė skirstytis „Toyota Center“ arenoje susirinkę žiūrovai.

Tai buvo antrosios rungtynės, kuomet „Rockets“ vertėsi be Hardeno. Ericas Gordonas surinko 30 taškų, tuo metu prieš savaitę su ekipa kontraktą sudaręs Geraldas Greenas sukratė 8 tritaškius iš 15 bei, pakartojęs karjeros rekordą, pelnė 29 taškus.

Po dviejų ketvirčių šeimininkai pirmavo minimaliu pranašumu – 63:62. „Rockets“ spurtavo 11:0 bei padidino persvarą iki 85:79. Visgi ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai. Jie uždarė kėlinį sėkminga atkarpa 10:2, kurią vainikavo Curry ir Nicko Youngo tolimi metimai (93:90).

Curry sužaidė 600-ąsias rungtynes vilkint „Warriors“ marškinėlius. Klubo istorijoje tai yra pavykę padaryti dar 9 krepšininkams.

„Rockets“: Ericas Gordonas 30 (7 rez. perd.), Geraldas Greenas 29 (8/15 trit.), Chrisas Paulas 28 (5/10 trit., 7 atk. kam., 9 rez. perd.), Clintas Capela.

„Warriors“: Stephenas Curry 29, Klay Thompsonas 28 (6/9 trit.), Draymondas Greenas 17 (14 atk. kam., 10 rez. perd.), Davidas Westas 12, Nickas Youngas 11.