Rokas Jokubaitis pelnė 11 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

Nuotr.: FC Barcelona
Nuotr. FC Barcelona

Niuksą nuo Las Palmo „Gran Canaria“ klubo Ispanijos lygos starte gavę „Barcelona“ krepšininkai (1-1) atsitiesė prieš lietuviškąją Vitorijos „Baskonia“ (1-1).

Rezultatyvūs perdavimai 4

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 89:74 (17:23, 22:28, 26:7, 24:16) nugalėjo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“.

Nugalėtojams Rokas Jokubaitis per 18 aikštėje praleistų minučių pelnė 11 taškų (1/4 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Rokas kartu su Janu Vesely buvo naudingiausi komandos žaidėjai.

Rezultatyviausiai Barselonos komandoje rungtyniavo Janas Vesely, kuris per 21 minutę pelnė 15 taškų (5/10 dvit., 5/7 baudų), atkovojo 5 kamuolius bei surinko 17 naudingumo balų.

Pralaimėtojams per 25 minutes Rokas Giedraitis surinko 9 taškus (3/4 dvit., 1/4 trit.), 2 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 8 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis rungtyniavo 6 minutes, per kurias komandai pridėjo 2 taškus (2/2 baud.) ir 2 atkovotus kamuolius bei 4 naudingumo balus.

Vitorijos ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Dariusas Thompsonas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 13 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 3/4 baudų), 4 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Barcelona“: Janas Vesely 15 (5/10 dvit., 5/7 baud., 5 atk. kam.), Alejandro Abrinesas 13 (6 atk. kam.), Sertačas Šanli (4/5 dvit.) ir Rokas Jokubaitis (6/6 baud., 4 rez. perd.) po 11, Nicolasas Laprovittola 10 (5 rez. perd.).

„Baskonia“: Dariusas Thompsonas 13 (5/7 dvit., 4 rez. perd.), Stevenas Enochas 12 (6/7 dvit.), Vanja Marinkovičius (6 atk. kam.) ir Matthewsas Costello (6 atk. kam., 3 per. kam.) po 10, Rokas Giedraitis 9.