Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Victoras Oladipo po kiek daugiau nei metų pertraukos grįžo į aikštelę, Domantas Sabonis surinko sau įprastą dvigubą dublį, o Indianos „Pacers“ (31-17) NBA pirmenybėse namuose per pratęsimą 115:106 (25:24, 30:27, 25:29, 20:20, 15:6) palaužė Čikagos „Bulls“ (19-31) pasipriešinimą.

15
26
3
9

Sabonis per 38 minutes įmetė 15 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 5/8 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir keturis sykius prasižengė.

„Manau, kad Sabonis yra „Visų žvaigždžių“ rungtynių žaidėjas. Jo žaidimas tapo nuostabus“, – prieš mačą apie „Pacers“ aukštaūgį pasisakė „Bulls“ treneris Jimas Boylenas.

Lietuvis surinko 37-ąjį dvigubą dublį per 45 šio sezono rungtynes. Kitas „Pacers“ aukštaūgis Mylesas Turneris nežaidė dėl ligos.

Nuo suolo pakilęs Oladipo aikštėje praleido 21 minutę ir pelnė 9 taškus (1/1 dvit., 1/7 trit., 4/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Dar prieš rungtynes Indianos ekipos treneris Nate’as McMillanas teigė, kad Oladipo nežais daugiau 24 minučių. Gynėjas nerungtyniavo nuo 2018 metų sausio 24-osios, kuomet patyrė kelio traumą ir turėjo gultis ant operacinės stalo.

Vieninteliu savo taikliu tritaškiu Oladipo iki pagrindinio laiko pabaigos likus 10 sekundžių išlygino rezultatą ir komandas pasiuntė į pratęsimą.

Per papildomas penkias minutes vienas Malcolmas Brogdonas pelnė daugiau taškų nei „Bulls“ (7:6) ir padėjo „Pacers“ triumfuoti susitikime.

Domanto Sabonio ekipa laimėjo aštuonis mačus per pastarąsias dešimt rungtynių.

„Pacers“: T.J. Warrenas 25 (10/15 metimai), Malcolmas Brogdonas (8 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Domantas Sabonis (11 atk. kam., 5 rez. perd.) po 15, Justinas Holiday 15, Jeremy Lambas ir Goga Bitadzė po 10, Victoras Oladipo 9.

„Bulls“: Chandleris Hutchisonas 21 (10/11 dvit.), Zachas LaVine’as 20 (1/11 trit.), Thaddeusas Youngas 16 (6/7 dvit.), Tomašas Satoransky ir Cristiano Felicio po 11.