Nuotr.: X02835 - Scanpix
Nuotr. X02835 - Scanpix

Geriausią startą NBA lygoje nuo Michaelo Jordano laikų užfiksavusi Čikagos „Bulls“ ekipa pradėjo strigti. Lietuvio Artūro Karnišovo vadovaujamas klubas patyrė trečią pralaimėjimą per ketverias rungtynes.

Rezultatyvūs perdavimai 3

Billy Donovano auklėtiniai namuose 105:114 (21:22, 26:35, 30:27, 28:30) nusileido Filadelfijos „76ers“ (8-2) krepšininkams, kurie iškovojo šeštąją pergalę paeiliui ir yra didžiausią pergalių seriją turinti lygos komanda.

Iniciatyvą „76ers“ perėmė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 35:26 ir po Joelio Embiido tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą (57:45).

Likus 11 minučių iki rungtynių pabaigos svečiai turėjo 10 taškų persvarą (89:79), tačiau į lemiamą šturmą kilę „Bulls“ spurtavo 20:10 ir likus 4 minutėms išlygino rezultatą (99:99).

Pajutę pavojaus signalą „76ers“ pergalės iš rankų nepaleido: likus minutei Georgesas Niangas smeigė tritaškį (109:104), Embiidas taip pat pataikė iš toli, pamojavo Čikagos klubo fanams ir rungtynėse padėjo tašką (112:104).

Į pergalę svečius vedęs Embiidas rungtyniavo žvėriškai. Kamerūniečio sąskaitoje per 34 minutes buvo 30 taškų (7/14 dvit., 4/5 trit., 4/7 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Embiidas pasižymėjo ir kuriozišku epizodu. Aukštaūgis bandė atlikti verpstę prieš Nikola Vučevičių, tačiau kamuolys atsitrenkė į jo paties koją ir paliko aikštelę. Susinervinusi „76ers“ žvaigždė užsimojo ranka ir netyčia trenkę Lonzo Ballui į veidą. Už tai Embiidas buvo nubaustas technine pražanga.

Nuo pralaimėjimo „Bulls“ neišgelbėjo DeRozano ir Zacho LaVine'o tandemas.

DeRozanas per 35 minutes pelnė 25 taškus (6/14 dvit., 1/1 trit., 10/12 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

LaVine'as pridėjo 32 taškus (9/16 dvit., 3/10 trit., 5/8 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 4 klaidas.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 32 (9/16 dvit., 3/10 trit., 5/8 baud., 9 atk. kam., 4 kld.), DeMaras DeRozanas 25 (6/14 dvit., 10/12 baud., 4 rez. perd.), Derrickas Jonesas 12 (6/6 baud.), Nikola Vucevičius 11 (4/9 dvit., 1/7 trit., 11 atk. kam.), Alexas Caruso 9 (4 rez. perd.), Lonzo Ballas 8 (2/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„76ers“: Joelis Embiidas 30 (7/14 dvit., 4/5 trit., 15 atk. kam., 2 blok., 6 kld., 32 naud.), Furkan Korkmazas 25 (7/9 trit., 6 atk. kam.), Shake'as Miltonas 13 (4/8 dvit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Georgesas Niangas 12 (2/6 trit.), Sethas Curry 11 (5/8 dvit.), Tyrese'as Maxey (5/8 dvit., 8 rez. perd.) ir Paulas Reedas (5/6 dvit., 5 atk. kam.) po 10.