Panevėžio „Lietkabelio“ (0-3) startas Europos taurėje ir toliau klostosi tragiškai.

Šį kartą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 76:105 (13:27, 26:32, 11:23, 26:23) nepasipriešino Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamai Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-1) ekipai.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Kuzminskas per 25 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Kalnietis į rungtynes taip pat įėjo nuo pradžių ir per 21 minutę pelnė 6 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit/, 1/1 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

„Lokomotiv“ rungtynių kontrolę perėmė nuo pirmųjų minučių. Willas Cummingsas realizavo dvitaškį bei tritaškį, Stanislavas Ilnickis pridėjo metimą iš po krepšio, taškus su pražanga pelnė Alanas Williamsas, o „Lokomotiv“ užbaigė kėlinį spurtu 15:5 ir po pirmojo kėlinio pirmavo 14 taškų persvara – 27:13.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Grigorijus Motovilovas, Cummingsas bei Reggie Lynchas pelnė po du taškus, o pastarasis dar realizavo dvi tikslias baudas ir antrojo ketvirčio pradžioje svečių pranašumas ūgtelėjo iki 25 taškų – 40:15.

Antroji susitikimo pusė tebuvo formalumas ir rimčiau pasipriešinti nesugebėjęs „Lietkabelis“ turėjo taikstytis su dar viena skaudžia nesėkme.

Nugalėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengė Alanas Williamsas. Aukštaūgis per 25 minutes pelnė 17 taškų (8/12 dvit.), atkovojo 17 kamuolių, blokavo 2 metimus ir surinko 33 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo rezultatyvus Marino Maričiaus žaidimas. Centras per 23 minutes pelnė 15 taškų (7/10 dvit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

Maričiaus dėjimas

„Lietkabelis“: Marinas Maričius 15 (4 atk. kam.), Paulius Valinskas 13, Gytis Masiulis ir Margiris Normantas po 12, Vytenis Lipkevičius 9 (3/3 dvit.), Kyle'as Vinalesas 7 (7 rez. perd., 3 kl.)

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 20 (4/8 trit.), Alanas Williamsas 17 (17 atk. kam.), Kevinas Hervey 13 (3 rez. perd.), Andrejus Martiukas 11, Grigorijus Motovilovas, Reggie Lynchas ir Mindaugas Kuzminskas po 8, Mantas Kalnietis 6.