Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko solidų dvigubą dublį, DeMaras DeRozanas ketvirtas rungtynes iš eilės pelnė bent 30 taškų ir jų vedama Toronto „Raptors“ (19-8) išvykoje 109:79 (23:30, 32:21, 29:13, 25:15) nepaliko vilčių Orlando „Magic“ (12-17) komandai.

31
28
67%
12/18
5

Valančiūnas aikštėje praleido 26 minutes ir dominavo prieš savo buvusį komandos draugą Bismacką Biyombo. Lietuvis pelnė 16 taškų (8/15), absoliučiai visus juos surinkęs po komandos draugų perdavimų į baudos aikštelę arba sėkmingu žaidimu vienas prieš vieną. Tikslą pasiekdavo ir metimai iš artimesnių, ir iš tolimesnių distancijų.

„Raptors“ centras taip pat atkovojo 13 kamuolių (6 puolime), blokavo 1 metimą ir kartą prasižengė. Jis surinko 22 naudingumo balus.

Tuo metu Biyombo per 27 minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir atkovojo 12 kamuolių.

Valančiūno pasirodymas:

Toronto klubas nepavejamai pabėgo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:13. Taip keturių taškų persvarą Kanados ekipa pavertė 20 taškų pranašumu (84:64) ir ketvirtajame kėlinyje „Magic“ treneris Frankas Vogelis pasodino visus savo starto penketo žaidėjus ant suolo.

„Raptors“ komanda jau 14-ąsias rungtynes iš eilės surinko 100 taškų. Tai – ilgiausia tokia serija šiuo metu NBA.

Toronto klubui DeRozanas pelnė 31 tašką ir jau 15-ąjį sykį šį sezoną pasiekė 30 taškų ribą. Jis yra trečias pagal rezultatyvumą lygos žaidėjas (vid. 28,4 taško).

„Magic“: Evanas Fournier 15, Elfridas Paytonas 13, Serge'as Ibaka ir Nikola Vučevičius (9 atk. kam.) po 10, Bismackas Biyombo 8 (12 atk. kam.).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 31 (12/18 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas (13 atk. kam.) ir Kyle'as Lowry (10 rez. perd.) po 16, Terrence'as Rossas 11.