Paskutiniame LKL ture – triuškinantys rezultatai

2013-04-12 17:45
Atnaujinti puslapį kas 120 sekundžių: Prisijungusiems vartotojams

Klaipėdoje „Neptūnas“ priima Kėdainių „Nevėžį“
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose 18 val. prasidės ketverios paskutinio Lietuvos krepšinio lygos (LKL) turo rungtynėse. Jose spręsis ne tik 5-7 vietų likimas, bet ir situacija pajėgiausiųjų ketvertuke.

„Prienai“ rungtynėse Vilniuje su „Sakalais“ sieks užsitikrinti mažiausiai trečią vietą reguliariajame sezone. Pergalė jiems tai garantuotų. Antrą vietą prieniškiai užimtų, jei rytoj Vilniaus „Lietuvos rytas“ nusileistų „Žalgiriui“.

Klaipėdoje „Neptūnas“ sieks apsunkinti „Lietuvos ryto“ padėtį. Uostamiesčio krepšininkai kausis su Kėdainių „Nevėžiu“ ir pergalės atveju sostinės ekipą įstumtų į sudėtingą situaciją – „Lietuvos rytui“ ryt būtų būtina pergalė, kad neužimtų ketvirtosios vietos.

Jeigu „Neptūnas“ pralaimi, „Lietuvos rytas“ nebenukris žemiau trečiosios vietos.

Šiauliuose šio miesto ekipa mače su Utenos „Juventus“ kovoja dėl penktos vietos, o Kaune „LSU-Baltai“ mėgins sumaišyti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ kortas.

Visų komandų galimybes prieš paskutinįjį turą rasite paspaudę čia.

Tinklalapis „BasketNews.lt“ padės sekti visų ketverių rungtynių eigą.

18:06. Dėl aukščiausių pozicijų kovojančios „Prienų“ ir „Neptūno“ komandos sėkmingai pradėjo dvikovas. Vilniuje „Prienai“ iš karto šovė į priekį ir ketvirtą minutę pirmauja 11:2. „Neptūnas“ namie laimi prieš „Nevėžį“ 8:2.

18:09. Dėl penktos vietos kovojančių „Šiaulių“ ir „Juventus“ dvikovoje kol kas pranašesni šiauliečiai. Jie priekyje 17:9. Tačiau penktoji vieta šiemet gali būti itin neparanki – jau ketvirtfinalyje gali tekti „Lietuvos ryto“ komanda.

18:12. „Neptūnas“, panašu, nėra pasirengęs palikti intrigos. Vasylius pelnė jau 8 taškus, o šeštą dvikovos minutę klaipėdiečiai priekyje 20:7. „Nevėžis“ prašo minutės pertraukėlės. Klaipėdiečiai pataikė net 7 dvitaškius iš 9.

18:14. Kiek netikėtai intrigos kol kas daugiausiai Kaune, kur vieni LKL autsaiderių „LSU-Baltai“ aktyviai priešinasi „Pieno žvaigždėms“. Besibaigiant pirmam kėliniui Pasvalio ekipa priekyje 20:17.

18:17. „Neptūno“ starto penketo žaidėjai – neįkandami „Nevėžio“ gynybai. Penki krepšininkai pelnė 31 tašką per aštuonias minutes ir „Neptūnas“ priekyje 31:11. „Prienų“ persvara Vilniuje taip pat dviženklė – 20:8.

18:19. Sužaidus po kėlinį situacija arenose tokia:
„Šiauliai“ – „Juventus“ 29:15
„Sakalai“ – „Prienai“ 8:21
„Neptūnas“ – „Nevėžis“ 33:14
„LSU-Baltai“ – „Pieno žvaigždės“ 19:24

18:24. „Neptūnas“ ir toliau žaidžia nesustabdomai. 16 iš 18 pataikytų dvitaškių ir 20 taškų persvara – 41:21. „Prienai“ priekyje 26:10. Situacija pamažu artėja prie to, kad šeštadienį pralaimėjęs „Lietuvos rytas“ liks ketvirtoje turnyro lentelės vietoje.

18:28. Triuškinamas rezultatas ir Šiauliuose – ten šeimininkai 43:28 įtikinamai pirmauja prieš „Juventus“. Kaune „LSU-Baltai“ sumažino atsilikimą mače su „Pieno žvaigždėmis“ – 31:33. Jeigu rungtynės taip ir pasibaigtų, pasvaliečiai užimtų penktą, šiauliečiai – šeštą, o uteniškiai – septintą vietą.

18:33. „Šiaulių“ puolimas – tiesiog nesustabdomas. Per mažiau nei 17 minučių jie pelnė 50 taškų ir šiuo metu pirmauja 50:32. Net šeši šiauliečiai pelnė bent po 7 taškus. Klaipėdoje „Neptūnas“ 47:29 mindo „Nevėžį“.

18:35. Spurtą 10:0 surengusios „Pieno žvaigždės“ įgyja dviženklę persvarą Kaune – 43:31. Tuo tarpu „Sakalai“ pristabdė „Prienus“ (25:33).

18:40. Po antrojo kėlinio rezultatai tokie:
„Šiauliai“ – „Juventus“ 62:36 (29:15, 33:21)
„Sakalai“ – „Prienai“ 33:37 (8:21, 25:16)
„Neptūnas“ – „Nevėžis“ 54:31 (33:14, 21:17)
„LSU-Baltai“ – „Pieno žvaigždės“ 33:45 (19:24, 14:21)

18:58. „Prienai“ trečią kėlinį pradedu spurtu, padidinčiu persvarą iki 12 taškų (45:33). Kaune „Pieno žvaigždės“ spurtuoja 9:2 ir priverčia Darių Dikčių prašyti minutės pertraukėlės (54:35).

19:01. „Šiauliai“ ir „Neptūnas“ neakivaizdžiai lenktyniauja, kas įmes daugiau taškų. Šiuo metu abu turi po 67 – „Šiauliai“ prieš „Juventus“ pirmauja 67:36, o „Neptūnas“ prieš „Nevėžį“ – 67:37.

19:06. „Pieno žvaigždės“ pradeda triuškinti „LSU-Baltus“ – 65:40. Mažesnis nei 20 taškų skirtumas šiuo metu yra tik vienose rungtynėse Vilniuje. Ten „Prienai“ 57:42 pirmauja prieš „Sakalus“.

19:15. Po trečiųjų kėlinių rezultatai tokie:
„Šiauliai“ – „Juventus“ 82:59 (29:15, 33:21, 20:23)
„Sakalai“ – „Prienai“ 46:62 (8:21, 25:16, 13:25)
„Neptūnas“ – „Nevėžis“ 76:47 (33:14, 21:17, 22:16)
„LSU-Baltai“ – „Pieno žvaigždės“ 49:81 (19:24, 14:21, 16:36)

19:19. Dvidešimties taškų ribą pasiekia ir mačas Vilniuje – „Prienai“ prieš „Sakalus“ pirmauja 66:46.

19:23. „Šiaulių“ komandoje jau septyni žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o prie šios ribos artėja ir aštuntasis – Burke'as (8 tšk.).

19:28. Kas pirmasis pelnys 100 taškų? „Pieno žvaigždės“ ir „Neptūnas“ turi po 96, „Šiauliai“ – 93. „Prienų“ sąskaitoje – „vos“ 85.

19:31. Šiauliečiai pirmieji perkopia triženklę taškų ribą – jie 101:74 pirmauja prieš „Juventus“.