LeBronas Jamesas ir Blake'as Griffinas pademonstravo krepšinio spektaklį
Nuotr. AP – Scanpix
Trečią pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Majamio „Heat“ (35-13) ekipa. Ji praėjusią naktį svečiuose 116:112 (36:24, 26:31, 27:20, 27:37) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (34-18).

Trečio kėlinio pabaigoje „Heat“ turėjo triuškinamą persvarą (88:71), tačiau Blake'o Griffino vedami šeimininkai atkūrė intrigą. Po „Clippers“ puolėjo dvitaškio įpusėjus paskutiniam ketvirčiui komandas teskyrė metimas (97:99).

LeBron  James
PTS 31 | REB 8 | AS 12 | ST 3 | BS 1
Dviem taškais „Heat“ pirmavo ir prasidėjus paskutinei mačo minutei (109:107), tačiau tada Ray Allenas smeigė tritaškį, Jamalas Crawfordas puolime užsidirbo pražangą ir „Heat“ pergalę įtvirtino baudų metimais.

„Clippers“ gretose žibėjo rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Griffinas (43 taškai), tačiau Majamio komandoje net septyni žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o LeBronas Jamesas vėl buvo netoli trigubo dublio.

Laimėję svečiuose, „Heat“ nutraukė penkių iš eilės pralaimėjimų „Clippers“ komandai „Staples Center“ arenoje seriją. Paskutinį kartą šią ekipą Majamio krepšininkai svečiuose buvo įveikę 2007 metais.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 43 (15 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamalas Crawfordas 31, DeAndre Jordanas 16 (16 atk. kam.), Mattas Barnesas 12.

„Heat“: LeBronas Jamesas 31 (12 rez. perd., 8 atk. kam.), Chrisas Boshas ir Ray Allenas po 15, Shane'as Battier ir Dwyane'as Wade'as po 14, Chrisas Andersenas 12, Mario Chalmersas 10.