Dvi skirtingos rungtynių dalys lėmė pirmą Vilniaus „Lietuvos ryto“ pralaimėjimą Europos taurės L grupėje. Vilniečiai išvykoje 74:78 (24:21, 15:10, 14:27 21:20) nusileido Šarlerua „Spirou“ komandai.

Per pirmąsias 20 rungtynių minučių dominavę, „Lietuvos ryto“ krepšininkai antroje mačo dalyje tapo besivejančiais.  Vilniečiai per trečią kėlinį iššvaistė 10 taškų pranašumą (41:31), o ketvirto ketvirčio pradžioje jau patys atsilikinėjo 8 taškų skirtumu (61:69).

14 taškų per paskutinį kėlinį pelnęs Chuckas Eidsonas priartino savo komandą iki 2 taškų, tačiau vėliau pats suklydo. „Lietuvos rytas“ vėliau turėjo dar bent dvi progas rezultatą išlyginti, tačiau koją vėl pakišo klaidos puolime bei kovojant dėl kamuolio.

Likus žaisti pusę minutės belgai pirmavo 74:72 ir prametė abi baudas, bet svečiai nesugebėjo atsikovoti kamuolio ir Jerry Johnsonas baudomis įtvirtino pergalę.

„Lietuvos rytas“: Donatas Zavackas 22 taškai (4/6 tritaškių, 8/10 baudų), Chuckas Eidsonas 19 (5 rez. perd.), Marijonas Petravičius 10, Milko Bjelica 9, Stepas Babrauskas 6, Martynas Gecevičius 4, Mindaugas Lukauskis 3 (0/3 dvitaškių, 1/7 tritaškių), Artūras Jomantas 1.

„Spirou“: Jerry Johnsonas 23, Lenas Matela 12, Mattas Walshas ir Wesas Wilkinsonas po 11.

Donatas Zavackas dar per pirmą kėlinį pelnė 14 taškų, pataikydamas visus 4 tritaškius ir dvi baudas. Taip „Lietuvos rytas“ šovė į priekį 20:12, tačiau ilgai tokios persvaros neturėjo. Belgai prieš pasibaigiant kėliniui sumažino atsilikimą iki 21:24.

Antrajame kėlinyje „Spirou“ atsilikimas sumenko iki 29:30, tačiau Stepas Babrauskas pataikė tritaškį, prieš kėlinio pabaigą iš toli iššovė ir Martynas Gecevičius, o vos prasidėjus trečiam kėliniui Milko Bjelica pataikė dvitaškį ir „Lietuvos rytas“ pirmąkart pirmavo dviženkle persvara (41:31).

Tačiau belgai tada pelnė 8 taškus be atsako ir persvara ištirpo. Rezultatą belgai išlygino po Matto Walsho baudų (46:46), o po Leno Matelos dvitaškio su bauda – ir persvėrė (54:53).

Prieš pasibaigiant kėliniui belgai savo pranašumą padidino iki 58:53, o po taiklių tritaškių ketvirtajame kėlinyje įgijo 8 taškų pranašumą (69:61).

Chuckas Eidsonas ėmėsi lyderio vaidmens ir po jo dvylikto taško per kėlinį komandas teskyrė du taškai (67:69).