Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Jonas Valančiūnas be klaidų atakavo krepšį, tačiau to pergalei nepakako. Vidurio puolėjo atstovaujama Toronto „Raptors“ (7-4) namuose nesulaikė Stepheno Curry ir Kevino Duranto bei 121:127 (38:34, 15:32, 33:29, 35:32) krito prieš Oklando „Golden State Warriors“ (9-2).

Lietuvis per 18 minučių pelnė 12 taškų (6/6 dvit.), atkovojo 8 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Pirmajame kėlinyje centras jau turėjo 8 taškus, o visus savo 12 taškų surinko iki ilgosios pertraukos. Per du kėlinius jis taip pat sugriebė 7 kamuolius, tačiau toks lietuvio žaidimas trenerio Dwane'o Casey neįtikino – antroje mačo dalyje jis rungtyniavo tik epizodiškai.

Stephen  Curry
PTS 35 | REB 3 | AS 7 | ST 1
Strategas Valančiūną išleido trečiajame kėlinyje, tačiau įpusėjus ketvirčiui jį pasodino ant suolo ir per likusias 18 minučių lietuvis aikštėje nepasirodė.

Po mačo treneris Casey aiškindamas savo sprendimą pabrėžė, kad varžovai ėmė sėkmingai Valančiūną atakuoti situacijose žaidžiant du prieš du.

Trečiajame kėlinyje po spurto 15:2 Toronto komandai pavyko deficitą sumažinti iki 5 taškų (82:87), tačiau pabudusi „Warriors“ ir vėl pabėgo. Ji į tai atsakė atkarpa 12:4 ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui jau buvo priekyje 99:86.

Įpusėjus ketvirčiui „Warriors“ pabėgo 18 taškų skirtumu (118:100), o „Raptors“ sušvelninti deficitą sugebėjo tik paskutinėmis minutėmis, kuomet nugalėtojas buvo aiškus.

Oklando komandoje puikiai rungtyniavo Curry ir Durantas. Įžaidėjas pelnė 35 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o Durantas pridėjo 30 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus. Kartu jie pelnė 65 iš 127 komandos taškų.

„Warriors“ Kanados komandą jau patiesė 5-ąjį kartą iš eilės, o Toronte tai buvo trečioji Oklando ekipos pergalė paeiliui.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 34 (17/17 baudos, 6 atk. kam.), Kyle’as Lowry 24, Cory Josephas 14, Jonas Valančiūnas 12 (6/6 dvit., 8 atk. kam.), Terrence’as Rossas 11, Pascalis Siakamas 10 (9 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 35 (7/10 dvit., 12/13 baudos, 7 rez perd.), Kevinas Durantas 30 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Klay Thompsonas 15, Draymondas Greenas 11 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).