• „Golden State Warriors“ svečiuose 92:120 krito prieš Oklahomos „Thunder“

• Didžiausia „Thunder“ persvara siekė 42 taškus

• „Warriors“ pataikė vos 5 tritaškius iš 33 (15 proc.)

• Nugalėtojams Dennisas Schroderis pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

„Golden State Warriors“ (0-2) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono pradžia ir toliau klostosi tragiškai.

22
29
6
4

Steve‘o Kerro auklėtiniai svečiuose beviltiškai 92:120 (20:35, 17:35, 31:35, 24:15) pralaimėjo Oklahomos „Thunder“ (1-2) krepšininkams, kuriems tai buvo pirmoji pergalė. Tuo metu „Warriors“ sezono atidarymo rungtynėse 122:141 nusileido Los Andželo „Clippers“.

„Thunder“ iniciatyvą savo rankose laikė nuo pirmųjų minučių. Danillo Gallinari realizavo baudų metimus, po to atseikėjo du tritaškius paeiliui, dar vieną tolimą šūvį pridėjo Terrance‘as Fergusonas o šeimininkai mačą pradėjo spurtu 15:3.

Vis tik didžiausias „Warriors“ košmaras prasidėjo antrajame ketvirtyje. Shai Gilgeous-Alexanderis atliko reidą link krepšio, Fergusonas pataikė iš toli, Dennisas Schroderis prasiveržimu perskrodė svečių gynybą ir po spurto 16:5, švieslentėje užsidegė dviguba „Thunder“ persvara – 70:35.

Lyg to būtų negana, po ilgosios pertraukos savo emocijų nesulaikęs D‘Angello Russellas iškeikė rungtynių arbitrą ir užsidirbęs diskvalifikacinę pražangą baigė savo pasirodymą.

Ketvirtajame kėlinyje „Thunder“ turėjo rekordinę 42 taškų (110:68) persvarą, tačiau per likusią rungtynių dalį „Warriors“ sugebėjo deficitą sušvelninti.

„Warriors“ šiame mače pataikė vos 5 tritaškius iš 33 (15 proc.). Palyginimui, „Thunder“ realizavo 15 tolimų metimų iš 32 (47 proc.).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Schroderis per 25 minutes pelnė 22 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 3/3 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei padarė 3 klaidas.

„Thunder“: Dennisas Schroderis 22 (8/11 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd. 4 per. kam.), Danillo Gallinari 21 (4/9 trit.), Shai Gilgeous-Alexanderis 19 (7/12 dvit., 9 atk. kam.), Terrance‘as Fergusonas 13 (3/4 trit.), Chrisas Paulas 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 23 (5/9 dvit., 2/9 trit., 8 atk. kam.), Draymondas Greenas, Ericas Paschallas ir Marquese‘as Chrissas po 10.