Nuotr. BNS

Be Marino Maričiaus ir Gyčio Masiulio žaidęs Panevėžio „Lietkabelis“ (1-5) pagirtinai kovojo Europos taurės rungtynėse Krasnodare, tačiau vis tiek pripažino Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamos „Lokomotiv“ (6-2) pranašumą – 90:94 (18:29, 20:23, 24:20, 28:22).

20
23
2
4

Visą mačą besivejančių vaidmenyje buvę ir trečiajame kėlinyje 19 taškų deficitą turėję (61:42) Nenado Čanako auklėtiniai nenuleido rankų ir sugebėjo grįžti į rungtynes – Margirio Normanto vedamas „Lietkabelis“ po įžaidėjo taškų su pražanga ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino atsilikimą iki 7 taškų – 65:72.

Nors „Lokomotiv“ buvo susigrąžinę 15 taškų persvarą (85:70), po Normanto tritaškio 39-ąją minutę komandas skyrė jau tik 6 taškai – 86:92.

Vis dėlto panevėžiečiams neužteko laiko persverti rezultatą, o „Lokomotiv“ pergalę įtvirtino Jordano Crawfordo baudų metimai.

Karjeros rungtynes sužaidęs Normantas panevėžiečiams per 27 minutes pelnė 23 taškus (5/8 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Kuzminskas, pelnęs 20 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.). Puolėjas per 25 minutes taip pat atkovojo 4 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Tuo metu Kalnietis išliko ištikimas sau, nuostabiai skirstydamas perdavimus komandos draugams. Atakų organizatorius per 26 minutes pelnė 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 15 naudingumo balų.

Po koronaviruso atvejų komandoje į aikštelę grįžęs „Lietkabelis“ penktadienį išvykoje susitiks su Bolonijos „Virtus“ (6-0).

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20 (23 naud. bal.), Jordanas Crawfordas 17, Stanislavas Ilnickis 13, Willas Cummingsas ir Reggie Lynchas po 10, ..., Mantas Kalnietis 6 (11 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Margiris Normantas 23 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), Paulius Valinskas 19 (6 kld.), Kyle'as Vinalesas ir Gabrielius Maldūnas po 12.