Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Daugiau nei trečdalį Hjustono „Rockets“ (31-18) komandos taškų surinkęs Jamesas Hardenas nukalė Teksaso klubui pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

40
40
47%
7/15
9

Be žingsnį nuo trigubo dublio buvęs ekipos lyderis sumetė 40 taškų, o Mike'o D'Antoni auklėtiniai savo aikštėje 117:109 (30:28, 35:32, 27:33, 25:16) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (20-30) talentus.

Hardenas per 39 minutes įmetė 5 iš 9 dvitaškių, 7 iš 15 tritaškių, atkovojo 10 kamuolių, išdalijo 9 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 40 naudingumo balų.

26 taškus jis surinko dar pirmoje susitikimo dalyje.

Lonzo Ballas ir Zionas Williamsonas rungtynes atidarė fantastišku momentu. Atakų organizatorius dar būdamas savoje aikštės pusėje, ties tritaškio linija, pasiuntė kamuolį per visą aikštę, o jį sugavęs Williamsonas sugrūdo jį iš viršaus.

Ballas taip pat buvo per perdavimą nuo trigubo dublio: įmetė 10 taškų, sugriebė 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Daugiausiai iki šiol žaidęs Williamsonas per 33 minutes pelnė 21 tašką (8/14 dvitaškiai, 5/7 baudos) ir atkovojo 10 kamuolių.

Brandono Ingramo sąskaitoje – 28 taškai (5/12 dvitaškiai, 5/11 tritaškiai, 3/3 baudos), 12 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 4 klaidos.

Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei, Joshas Hartas įmetė baudą ir „Pelicans“ deficitas siekė 3 taškus (107:110). Kitoje atakoje Ericas Gordonas pataikė dvitaškį, Danuelis House'as pridėjo tritaškį ir išsprendė rungtynes (115:107).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Russellas Westbrookas (9/24 metimai) ir Benas McLemore'as (4/9 trit.) – po 22, Danuelis House'as 12 (12 atk. kam.).

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 28 (12 atk. kam.), Zionas Williamsonas 21 (10 atk. kam.), Joshas Hartas 16 (10 atk. kam.), Jrue Holiday 11 (5/14 metimai), Lonzo Ballas (11 atk. kam., 9 rez. perd.) ir E'Twaunas Moore'as – po 10.