Luka Dončičius įmetė 36 taškus ir džiaugėsi pergale Dalase 96:94 prieš „Nets“.

Nuotr.: USA TODAY Sports
Nuotr. USA TODAY Sports

Luka Dončičius vėl buvo nesustabdomas, o jo tempiama Dalaso „Mavericks“ (6-3) iškovojo dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 6

Dalaso klubas savo aikštėje 96:94 (29:34, 24:16, 19:23, 24:21) įveikė Bruklino „Nets“ (4-7) ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Rungtynėse taškas į tašką drama išsilaikė iki paskutinių sekundžių ir viskas buvo arti to, kad komandos keliautų į pratęsimą, tačiau svarbiausiu metu sudrebėjo Kevino Duranto ranka.

Likus 11 sekundžių Durantas baudomis sumažino atsilikimą iki minimumo (93:94), bet kitoje aikštės pusėje tuo pačius atsakė Dorianas Finney-Smithas – 96:93.

Lemiamoje atakoje Durantas sugebėjo išprovokuoti Reggie Bullocko pražangą atakuodamas iš toli. Pirmąją baudą Durantas pataikė, tačiau antroji skriejo pro šalį, o po trečiojo metimo „Nets“ sugebėjo atkovoti kamuolį puolime, bet metimo nesusikūrė.

Dalaso komandai Dončičius per 38 minutes pelnė 36 taškus (6/13 dvit., 5/9 trit., 9/12 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus suklydo.

Slovėnas pratęsė savo įspūdingą sezono startą ir po 9 rungtynių vis dar nėra pelnęs mače mažiau nei 31 taško.

Toliau be Kyrie Irvingo žaidžiančioje „Nets“ rezultatyviausias buvo Durantas. NBA megažvaigždė per 39 minutes įmetė 26 taškus (9/17 dvit., 1/3 trit., 5/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų bei 3 sykius suklydo.

„Mavericks“: Luka Dončičius 36 (6/13 dvit., 5/9 trit., 9/12 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld., 27 naud.), Dorianas Finney-Smithas 18 (2/5 trit., 6/6 baud., 4 kld.), Joshua Greenas 16 (2/2 trit., 5 atk. kam.), Timas Hardaway 11 (2/4 trit.).

„Nets“: Kevinas Durantas 26 (9/17 dvit., 5/7 baud., 4 rez. perd.), Camas Thomasas 19 (3/9 dvit., 2/4 trit., 7/9 baud.), Royce'as O'Neale'as 15 (4/8 trit., 8 rez. perd., 2 blok.), Joe Harrisas 14 (4/5 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Nicolasas Claxtonas 10 (5/8 dvit., 14 atk. kam., 3 per. kam.).