Tai buvo vos antrasis „CBet“ pralaimėjimas LKL šį sezoną. „7bet-Lietkabelis“ po šios pergalės pavijo Jonavos klubą ir dalijasi 2-3 vietomis.

Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (7-2) pratęsė pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 91:88 (20:27, 21:23, 20:9, 30:29) palaužė Jonavos „CBet“ krepšininkus (7-2) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Tai buvo vos antrasis „CBet“ pralaimėjimas LKL šį sezoną. Panevėžiečiai po šios pergalės pavijo Jonavos klubą ir dalijasi 2-3 vietomis.

Likus šiek tiek daugiau nei 2 minutėms iki ketvirtojo kėlinio galo jonaviečiai pirmavo 82:80. Tačiau tuomet Vytenis Lipkevičius pelnė 5 taškus iš eilės ir suteikė persvarą svečiams (85:82).

Edvinas Šeškus pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, Kristianas Kullamae pelnė dvitaškį, o Martinš Laksa sumetė baudas. Likus 40 sekundžių ir „7bet-Lietkabeliui“ pirmaujant 87:85, minutės pertraukėlės paprašė Čanakas.

Iš karto po pasitarimo svečių pranašumą dvitaškiu padvigubino Jamelas Morrisas, tačiau Laksa atsakė tritaškiu ir sumažino deficitą iki minimalaus (88:89). Jonaviečiai prasižengė prieš tą patį Morrisą, kuris realizavo abu baudos metimus (91:88).

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai lemiamai atakai turėjo 11 sekundžių. Gorano Huskičiaus tolimas metimas skriejo pro šalį, tačiau kovą dėl kamuolio laimėjo šeimininkai. Garretto tritaškis tikslo nepasiekė, o „CBet“ dar kartą atsikovojo kamuolį, visgi desperatiškas Edvino Šeškaus metimas per rankas taip pat buvo netikslus ir pergalę šventė svečiai iš Panevėžio.

„7bet-Lietkabelis“ dominavo po krepšiu. Panevėžiečiai atkovojo 39 kamuolius, iš kurių 11 buvo puolime. Tuo metu „CBet“ atstovai sugriebė 25 atšokusius kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Jamelas Morrisas, per 30 minučių pelnęs 19 taškų (5/10 dvit., 2/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Jonavos komandai Jeffas Garrettas per 31 minutę pelnė 20 taškų (5/7 dvit., 3/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

„CBet“: Jeffas Garrettas 20 (5/7 dvit., 3/7 trit.), Dovis Bičkauskis (4/6 dvit., 3/5 trit., 4 kld.) ir Martinš Laksa (4/7 trit., 5/5 baud.) po 17, Edvinas Šeškus 15 (3/8 trit., 6 rez. perd.), Goranas Huskičius 10 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Vytautas Šulskis 7.

„7bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 19 (5/10 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius (2/4 trit.) ir Gabrielius Maldūnas (5/9 dvit., 7 atk. kam.) po 13, Paulius Murauskas (2/2 trit., 5 atk. kam.) ir Kristianas Kullamae (2/4 trit., 5 rez. perd.) po 12, Benas Griciūnas 7.