Travisas Leslie pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Gedimino Petrausko vadovaujami „Šiaulių“ krepšininkai sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“ ir išlygino Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1. Už Klaipėdoje patirtą pralaimėjimą „Šiauliai“ namuose atsirevanšavo su kaupu – 95:66 (32:17, 24:18, 23:14, 16:17).

Šeimininkai pranašumą įgijo jau pačioje rungtynių pradžioje. Pakiliai puolime rungtyniavę šiauliečiai pirmąjį rungtynių ketvirtį laimėjo 15 taškų skirtumu, o po dviejų kėlinių „Šiaulių“ pranašumas siekė jau 21 tašką.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir trečiajame kėlinyje. „Neptūnas“ šį ketvirtį pradėjo grubiai klysdamas, ir šiauliečiai, pasinaudoję klaidomis, 23 minutę pirmavo jau 25 taškų skirtumu – 60:35.

Per pirmąsias penkias trečiojo kėlinio minutes svečiai sugebėjo pelnyti vos 1 tašką. Po trijų ketvirčių Petrausko auklėtinių pranašumas jau siekė 30 taškų ir tapo aišku, kad paskutinysis kėlinys tebus formalumas.

Pirmąsias rungtynes Klaipėdoje „Neptūnas“ laimėjo tik po labai atkaklios kovos, paskutinėmis mačo akimirkomis 86:83 palaužęs „Šiaulių“ krepšininkus.

Paskutinės ir lemiamos serijos rungtynės vyks sekmadienį Klaipėdoje.

„Šiauliai“: Travisas Leslie 19 (8 atk. kam. 1/6 trit.), Rokas Giedraitis 14 (5/5 dvit., 2 per. kam.), Bambale'as Osby (6 atk. kam.) ir Vytautas Šulskis po 13, Chrisas Cooperis 12, Derekas Needhamas 7 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam.).

„Neptūnas“: Justas Sinica 18 (6/7 trit.), Simas Galdikas 13 (5/5 dvit., 6 atk. kam.), Marius Runkauskas 12 (3 rez. perd.), Martynas Mažeika 9 (6 kl.).

+3
Kas jau yra tie komandos "lyderiai" ir kaltini kai tai ne treneriai ar kas kitas o patys zaidejai ypac pabreziant Mazeika. Daro savo ir viskas, klaidu milijonai jis turbut niekados isvadu nepadaro lo savo za

Legijonierus
Blema prie ko čia tie legionieriai ,pas ryta irgi ne k mažiau laksto trys juodžai ir vienas serbas,taip išeina vieniem galima pirkt o kitiems ne.
2014-05-08
+3
zymka
Laimes serija 2-1 Šiauliai ir zengs i semifinal!!! Sakyčiau +14 sekmadieni Šiauliu pergalė bus. Dabar Šiaulių pusej psichologinis pranašumas yra:)))
2014-05-08
-3
LoeKam komandoje tiek juodziu??? Perspjove visus Siaulaii si sezona..

juk laimi,tai kas cia per klausimas iditotiskas?

+5
BC_LithuaniaVa jums ir penkta vieta reguliariajame uzemusi komanda. Nebe pagrindo nuo Siauliu paskutiniais menesiais krito visi is eiles. Siauliai matosi supyke uz ta fuksine Neptuno pergale, galima neabejoti kad Klaipedoje siaulieciai sutvarkys viska daug anksciau nelaukdami paskutinio teisejo svilpuko.

sesta vieta lkl reg seze paeme siauliai,pasvalys buvo penkti
2014-05-08
-4
chi_cha_cho
MINTYS III. "Vyrų nuteikinėti nereikėjo, visi suprato rungtynių svarbą. Viskas buvo aišku - arba pratęsiame bent kelioms dienoms sezoną, arba skirstomės. Noriu padėkoti kiekvienam, nes visi vyrai atsidavė 100 proc. - stengėsi gynyboje, kovojo dėl kiekvieno kamuolio. Padarėme vos keturias klaidas, ir tai yra fantastiškas rezultatas. Šiandien visas rungtynes žaidėme pagirtinai, buvome kaip vienas kumštis. Be abejo, noriu padėkoti ir sirgaliams, kurie šį vakarą buvo fantastiški. Jie sukūrė geriausią atmoesferą šiame sezone - nebuvome taip palaikomi nei per mačą su "Žalgiriu", nei su "Lietuvos rytu". Dabar svarbiausia pailsėti, ramiai pasiruošti.Sekmadienio rungtynių kaina didžiulė - abiem komandoms "mirk arba gyvenk". Šiose rungtynėse "Neptūnas" galėjo leisti sau klysti, o sekmadienį tokios teisės nebeturės nė viena komanda", - ir auklėtiniams, ir sirgaliams dėkojo "Šiaulių" treneris Gediminas Petrauskas.
2014-05-08
-1
chi_cha_cho
2014-05-08
+1
chi_cha_cho
MINTYS II. "Mes parodėme, ką galime. Buvome įspausti į kampą, bet atlaikėme spaudimą, jaudulį - išėjome ir žaidėme savo žaidimą. Kai mačas prasidėjo, jaučiausi puikiai. Komandos draugai puikiai judėjo gynyboje, mes dalijomės kamuoliu, todėl sekėsi užpulti. Stengsimės išlaikyti tokį žaidimą ir per paskutines rungtynes. Sekmadienio rungtynėms pasiruošti yra laiko. Mes persigrupuosime, pailsėsime. Esu įsitikinęs, kad kiekvienas iš mūsų bus užsidegęs dėl pergalės taip pat kaip šiandien", - pergale džiaugėsi Davidas McClure'as.
2014-05-08
+3
chi_cha_cho
MINTYS I. "Galima sakyti, kad šiandien aikštėje matėme tik vieną komandą - "Šiaulius". Šiauliečiai pelnytai laimėjo - jie užtikrintai laimėjo tris pirmus kėlinius, o mes lygiai įstengėme sužaisti nieko nebelemiantį paskutinį. Šiandien bandėme visokių variantų, bet niekas neveikė. Belieka užmiršti pralaimėjimą, nusiraminti, atgauti tiek psichologines, tiek fizines jėgas. Šįkart tik Justas Sinica išnaudojo savo patirtį ir šaltakraujiškai sumetė savo metimus. Kitiems žaidėjams visiškai nesisekė, neatsirado galinčio padėti ir tarp atsarginių. Tikiuosi, kad namuose viskas bus kitaip", - apmaudo neslėpė svečių treneris Kazys Maksvytis.
2014-05-08
Loe
Kam komandoje tiek juodziu??? Perspjove visus Siaulaii si sezona..
2014-05-08
-6
DijaKagi su pergale, ne bet kokia, o užtikrinta! Jau nuo pat rungtynių pradžios buvo matyti, jog Šiaulių žaidėjai, pasimokę iš skaudžios nesėkmės, buvo susikoncentravę ir kovėsi labai kovingai! Šaunuoliai! Tikėjau, jog 2 rungtynių iš eilės Leslie negali blogai sužaisti, šiandien vėl jis buvo panašus į save....pamatėme daug puikių dėjimų, perdavimų, kamuolio perėmimų (McClure)...ir kas įstrigo priešininkų žaidime-tai Sinicos tritaškiai. Bet užtikrinta pergalė Šiauliuose, neužtikrina lengvos kovos Klaipėdoje-taigi dar laukia paskutinis trečias sunkus mūšis. Kad tiek, kiek buvo šiandien, tikrų Šiaulių sirgalių būtų kiekvienose rungtynėse -smagu tada azartiškai sirgti, o žaidėjamas kovoti.

Sutinku, smagu matyti, kad po tu skaudziai pralaimetu rungtyniu komanda nuspaude akseleratoriu laike visas rungtynes. Neti jau 30 tasku skirtuma pasiekus kai buvo aisku kas laimes ir atrode galetu atsipalaiduoti, bet nieko panasaus, vare pilnu tempu (na gal isskyrus paskutines ~3 minutes bet tiek jau to :D )

McClure juodadarbis is viso, vienas tu zaideju kurie nepastebimi, bet gynyboje atiidirba kaip reikiant. Vasyliu, kuris siaip vienas lyderiu siandien (ir per 1-as rungtynes taip pat) visiskai uzdare, man rodos tik 3 taskus tesurinko.

Vienu metu pastebejau (nzn gal pasivaideno :D ) kad kai pranese, kad Labucka keicia McClure Vasylius taip giliai giliai atsiduso, mazdaug "velnias, kodel vel" :D

Ir jo, nors Siauliai geresne sportine forma demonstruoja, liko tik vienos rungtynes ir kas svarbiausia isvykoje, tos vienos rungtynes gali priklausyti nuo daug subtiliu smulkiu dalyku taip kad nors ir Siauliai ant popieriaus nemazai geresni, laukia nelengvos rungtynes.

LKF taureje panasiai gi buvo, namie solidziai ant 13 laimejom, ten nuvarius buvo visiska tragedija ir panasiai kaip siandien Siaulius patvarke. Ziuresim, kas cia bus :)