Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Jamesas Hardenas vėl siautė puolime, tačiau Memfio „Grizzlies“ (19-22) su Jonu Valančiūnu priešaky išlieka viena karščiausių NBA komandų.

26
37
8
100%
3/3

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 121:110 (32:37, 35:24, 18:22, 36:27) pranoko Hjustono „Rockets“ (26-13) ir pasiekė šeštąją pergalę paeiliui.

Valančiūnas per 28 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir sykį suklydo.

„Rockets“ gretose Hardenas surinko 41 tašką (8/18 dvit., 5/19 trit., 10/11 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei sykį suklydo.

Mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Austinas Riversas smeigė tritaškį ir išvedė svečius į priekį (92:91), tačiau De‘Anthony Meltonas atsakė dvitaškiu, Dillonas Brooksas realizavo baudas, Solomonas Hillas pataikė iš toli, o „Grizzlies“ spurtavo 13:4 bei įgijo 8 taškų persvarą – 104:96.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms 32 sek., Ericas Gordonas pelnė taškus su pražanga bei sugrąžino „Rockets“ viltis kabintis į rungtynes. Vis tik Ja Morantas bei Brooksas smeigė po tritaškį ir rungtynių baigtis buvo nuspręsta – 117:106.

Būtent Morantas buvo rezultatyviausias „Grizzlies“ ekipoje. Jis pelnė 26 taškus (7/7 dvit., 3/4 trit., 3/3 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo

„Grizzlies“: Ja Morantas 26 (7/7 dvit., 8 rez. perd.), Dillonas Brooksas 24 (6/10 trit.), Jonas Valančiūnas 19 (8/12 dvit.), Jarenas Jacksonas 15 (2/7 trit.), Brandonas Clarke‘as 14 (6/6 dvit.), De‘Anthony Meltonas 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (8/18 dvit., 5/19 trit.), Ericas Gordonas 29 (4/12 trit.), Clintas Capela 16 (6/7 dvit., 16 atk. kam.), Benas McLemore‘as 14 (4/10 trit.), Austinas Riversas 10.