Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr.: D.Lukšta

Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ žaidė lyg ant sparnų. Šarūno Jasikevičiaus kariauna gerino ne vieną šio sezono klubo rekordą, o puikus žaidimas paženklino 99:84 pergalę prieš Tel Avivo „Maccabi“.

Foto galerija

„Žalgiris“ šiame mače užfiksavo rezultatyviausias sezono rungtynes bei didžiausią pataikytų tritaškių skaičių (14). Negana to, kauniečiai atliko net 29 rezultatyvius perdavimus, o tai yra visų laikų klubo rekordas.

Visgi svarbiausia – pergalė, kurią pavyko pasiekti didesne persvara, nei buvo pralaimėta pirmajame mače Tel Avive.

Žalgiriečiai po 21 rungtynių savo sąskaitoje turi 13 pergalių bei tvirtai žygiuoja 6 turnyrinės lentelės vietoje. Nuo 9-oje vietoje esančios Vitorijos „Baskonia“ ekipos juos skiria 4 pralaimėjimai.

Krepšinio komentatorius Rytis Vyšniauskas įvertino „Žalgirio“ krepšininkų pasirodymus rungtynėse su „Maccabi“.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

4

13 MIN |6 PTS |4 RBS |3/7 FG

Kelios pralaimėtos dvikovos po lenta rungtynių pradžioje iššaukė greitą trenerio keitimą. Vėliau į aikštelę sugrįžęs Brandonas Daviesas atrodė kiek stabiliau, bet kiti aukštaūgiai paliko geresnį įspūdį.

Kevinas Pangosas

9

25 MIN |14 PTS |11 AST |6/8 FG

Dar kartą sumanus vadovavimas puolimui ir puikus pataikymo procentas iš Kevino Pangoso. Niekur nedingo ir visą sezoną veikianti kanadiečio bei Pauliaus Jankūno grandis. Komandos kapitonas po Pangoso perdavimų išmetė daug laisvų metimų.

Axelis Toupane'as

8

15 MIN |15 PTS |3 RBS|5/8 FG

Po truputį labai rezutatyvus Axelio Toupane'o žaidimas pirmajame kėlinyje jau tampa tradicija. Atrodo, kad prancūzas pramoko ir neužminti tritaškio linijos bei smeigė du tolimus metimus. Po puikaus pasirodymo pirmajame kėlinyje, per likusią žaidimo atkarpą Toupane'o žaidime buvo ir skubėjimo, tačiau negalima nepastebėti ir darbo gynyboje prieš Pierre'ą Jacksoną.

Paulius Jankūnas

9

23 MIN |17 PTS |7 RBS |7/12 FG

Rungtynių pradžioje atrodė, kad Paulius Jankūnas kažkiek išsimušęs iš ritmo. Kapitonui iš panosies kelis kamuolius nugvelbė Jonah Boldenas. Tačiau Jankūnas įsibėgėjo ir finišavo galingai bei ketvirtajame kėlinyje jau jis stvėrė kamuolius prieš Boldeną. Veteranas vėl mėgavosi įžaidėjų jam sukuriamomis progomis ir tiksliai atakavo iš vidutinių distancijų.

Artūras Milaknis

7

16 MIN |12 PTS |2 AST |4/7 FG

Šiek tiek atnaujintos kauniečių kombinacijos išvedant Artūrą Milaknį prie tritaškio linijos buvo sunkiai įmenama mįslė Neveno Spahijos auklėtiniams. Pasinaudojęs Alexo Tyuso ir Artiomo Parachovskio vėlavimais kilti prie tritaškio linijos snaiperis antrajame ketvirtyje subombardavo varžovų krepšį. Tiesa, šįkart jis žaidė gan nedaug minučių, galima spėti, jog Šarūnui Jasikevičiui buvo reikalingi geriau vienas prieš vieną besiginantys žaidėjai.

Vasilije Micičius

8

24 MIN |12 PTS |6 AST |4 RBS |4/8 FG

Vasilije Micičius dažnai yra tas gynėjas, iš kurio varžovai laukia netaiklių tolimų metimų. Tačiau vasario 1-osios vakarą serbo taikiklis buvo sureguliuotas. Micičius labai padėjo ir kurti puolimą Pangosui, tad tikrai pasirodė solidžiai.

Aaronas White'as

8

28 MIN |8 PTS |7 RBS |4 AST | 2/4 FG

Aaronui White'ui kartais gali nesisekti, bet iš jo niekada neišmuši kovingumo ir noro. Amerikietis neturėjo daug situacijų puolime, bet puikiai vykdė užduotis komandinėje gynyboje bei atliko net 4 rezultatyvius perdavimus.

Antanas Kavaliauskas

6

12 MIN |4 PTS |3 RBS |2/2 FG

Pirmasis Antano Kavaliausko pasirodymas aikštėje nebuvo ypatingai efektyvus, tačiau trečiajame kėlinyje centras padirbėjo iš peties. Geros užtvaros ir judėjimas be kamuolio puolime bei puikus darbas prie savojo krepšio. Kavaliauskas efektyviai taikydamas step outą pristabdydavo judrius varžovų gynėjus, o ypatingai išraiškingas epizodas buvo prie šoninės linijos išprovokuojant Jacksono klaidą.

Beno Udrihas

4

10 MIN |0 PTS | 2 AST |3 RBS |0/2 FG

Beno Udrihas suteikė šiek tiek poilsio Kevinui Pangosui. Slovėnas atidavė keletą labai gražių rezultatyvių perdavimų, bet daug pasižymėti nespėjo. Vis dar atrodo, kad Udrihui nepavyksta iki galo atsiskleisti.

Edgaras Ulanovas

7

31 MIN |9 PTS |5 RBS|2/4 FG

Kaukėtasis Edgaras Ulanovas pataikė labai svarbų tritaškį, kai varžovai artinosi trečiojo kėlinio pradžioje. Krašto puolėjas sužaidė sau gan įprastas, geras rungtynes.