Antrąją pergalę naujajame Eurolygos sezone iškovojo Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (2-0) ekipa.

20
28
4
100%
4/4

Igorio Kokoškovo auklėtiniai svečiuose 80:71 (16:23, 26:12, 19:19, 19:14) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (0-2) krepšininkus, kurie ir toliau lieka be pergalių.

Ulanovas per 27 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, 3 sykius suklydo, užsidirbo 2 asmenines pražangas ir surinko 4 naudingumo balus.

„Fenerbahče“ atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Lorenzo Brownas smeigė tritaškį, Janas Vesely realizavo baudas ir pridėjo dvitaškį, o svečiai laimėjo atkarpą 11:2 ir likus kiek mažiau nei 3 minutėms susikrovė dviženklę persvarą – 74:64.

Tokį smūgį gavę „Anadolu Efes“ per likusį laiką atsitiesti nebesugebėjo ir turėjo taikstytis su pralaimėjimu.

Erginas Atamanas šiose rungtynėse ir vėl vertėsi be savo lyderio Shane‘o Larkino.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs De Colo per 31 minutę pelnė 20 taškų (5/9 dvit., 2/4 trit., 4/4 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

Tuo metu „Anadolu Efes“ ekipoje nesulaikomai žaidęs Krunoslavas Simonas įmetė 24 taškus (4/6 dvit., 4/5 trit., 4/5 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 34 naudingumo balus.

Kroatui iki karjeros rungtynių pritrūko 1 naudingumo balo. Simonas 35 naudingumo balus buvo surinkęs 2014-aisiais rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“, kuomet dar atstovavo Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipai.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 24 (4/6 dvit., 4/5 trit., 34 naud. bal.), Rodrigue‘as Baubois 11 (1/5 trit.), Tiboras Pleissas (3/7 dvit.) ir Jamesas Andersonas po 8.

„Fenerbahče“: Nando De Colo 20 (5/9 dvit., 28 naud. bal.), Lorenzo Brownas 17 (4/6 dvit., 6 kld.), Janas Vesely 13 (5/11 dvit., 10 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 10 (2/4 trit.).