Nuotr. BNS

Tel Avive lyg nesavas atrodęs Kauno „Žalgiris“ (5-3) patyrė didžiausią sezono pralaimėjimą.

16
21
4
80%
4/5

Martino Schillerio auklėtiniai svečiuose 57:85 (14:24, 9:29, 21:19, 13:13) nepasipriešino Tel Avivo „Maccabi“ (3-5) krepšininkams ir Eurolygoje patyrė antrąjį pralaimėjimą paeiliui.

Mačo pradžia žalgiriečiams nieko blogo nežadėjo ir po Lauvergne‘o taškų Kauno ekipa pirmavo 8:2, tačiau tuomet „Maccabi“ užsikūrė.

Sandy Cohenas smeigė tritaškį, Elijah Bryantas atliko sėkmingą reidą krepšio link, o Chrisas Jonesas bei Draganas Benderis pridėjo po tolimą metimą ir pirmąjį ketvirtį spurtu 14:4 užbaigę „Maccabi“ susikrovė dviženklį pranašumą – 24:14.

„Žalgirio“ košmaras persikėlė ir į antrąjį ketvirtį. Benderis surinko 5 taškus iš eilės, Ozas Blayzeris atseikėjo tritaškį, o Dorsey vienas pats pelnė 7 taškus paeiliui ir „Žalgirio“ deficitas pasiekė 25 taškų deficitą – 16:41.

Įtraukus ir pirmojo kėlinio pabaigą, „Žalgiris“ pralaimėjo atkarpą 6:31. Pirmuosius žalgiriečių taškus antrajame kėlinyje pelnė Lukas Lekavičius, kuomet iki ketvirčio pabaigos buvo likę žaisti 6 min. 17 sek.

Toliau apsukų nemažinę šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 30 taškų pranašumą (53:23).

„Maccabi“ per pirmąją pusę realizavo 9 tritaškius iš 11 (82 proc.), kuomet „Žalgiris“ prametė visus 7 tolimus metimus. Izraelio ekipos krepšininkai per pirmuosius du ketvirčius buvo surinkę 69 naudingumo balus, kuomet kauniečiai – 9.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ situacijos aukštyn kojomis apversti nesugebėjo. Iki pat rungtynių pabaigos triuškinamą persvarą išlaikiusi „Maccabi“ didžiausią pranašumą buvo įgiję trečiajame kėlinyje, kuomet pirmavo 65:31.

Tragiškai „Žalgiriui“ pasibaigusiose rungtynėse geriausiai pasirodė Lauvergne‘as, kuris per 21 minutę pelnė 11 taškų (5/9 dvit., 1/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 14 naudingumo balų.

Tuo metu nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Dorsey. Gynėjas per 26 minutes surinko 16 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit., 2/2 baudų), 4 sugriebtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 4 išprovokuotas pražangas bei 21 naudingumo balą.

Šiose rungtynėse įvyko ir Mareko Blaževičiaus debiutas Eurolygoje. 19-metis puolėjas per 1 min. ir 49 sek. pelnė 2 taškus (2/2 baudų), išprovokavo varžovo pražangą bei mačą baigė su 3 naudingumo balais.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 16 (4/5 dvit.), Chrisas Jonesas 15 (6/8 dvit.), Draganas Benderis 11 (3/4 trit.), Elijah Bryantas (5/8 dvit.) ir Scottie Wilbekinas po 10.

„Žalgiris“: Thomas Walkupas 12 (6/9 dvit.), Marius Grigonis (3/6 dvit.) ir Joffrey Lauvergne‘as (5/9 dvit.) po 11.

Chriso Joneso pasirodymas:

leopoldas
oi, skaitai komentarus, viena diena visi nuostabus, kita diena visi prasti, apsispreskit pagaliau... sutrype, nes geriau pasiruose rungtynem, makabis geriau atrode tiek puolime, tiek gynyboj, reikia pripazint tai... papuole vienos tragiskos rungtynes ir tiek..
B
nu pasiziurekite jus i zaidejus, neturim 3 nr. visi eina per ten. Vasturia, Lekavicius nepasigina, Milaknis letas, jankunas senas, Lavernas ir tas silpnokai gynyboje atrodo. Nieko nepadarysi, kol vietoj Garino nepasiimsim zaidejo, nes is jo siais metais jau nieko nebus. Prasta sudetis ir treneris cia gali daryt ka nori :)
2020-11-13
-19
nu jo
Manau,kad Šilerį galima kentėt dar šįmet - bet reik kitamet kad Kaziukas iš Permės grįžtų. Kaukiam Kazį tavęs Žalgiryje.
2020-11-13
-2
Dimsa
Zalgirio tikslai kaip motiejus sake dvigubas skaicius pergaliu.. i PO patekt reikia apie 50% rungtiniu laimet, tai sakiciau planai 10-12 pergaliu.. puse darbo atlikta.. Sileris is G lygos idiege komandai viena dalika, kad visiem px, pralaimi neapsikrauna, nedaro isvadu.. Jokio nusiteikimo, ipac is grigonio, matos kad jam nepatinka treneris ir jo sistema.. Daug logisku sprendimu, kuriu jis nedaro.. gavo pats pizdi nuo savo draugelio asistento.. Su realu gale neeme minutines kai reikejo, matyt irgi buvo pamokitas tai dabar eme minutines, bet neturejo ka pasakit, kad paleido visus aiksten po 20 sec.. Suprantu ksd motiejus nesikisa ir duoda treneriui laisve, bet manau ir jo kantribe truks po sito kai viskas aisku ir -30, o marekas sedi ant suolo.. leidzia JoJo, rizikuojant kad trauma gaus ir liksim su Gebenu.. logikos nulis, manau bus pasikviestas pasikalbet po sito..
2020-11-13
+7
Dildo
Dabar suprantu kaip rytfaniai jauciasi po kiekvienu rungtyniu jau kelinti metai is eiles. Jauciu cia karma uz juokimasi is ju, nors karta pajaust kokiam mesle jie gyvena.
2020-11-13
-22
In vino veritas
Mielasis Martinai, cia, deja, ne G lyga. Cia Eurolyga, visai kitas pasaulis. Cia yra ruosiamasi kiekvienoms rungtynems ir pries visus varzovus paruosiami labai specifiniai rungtyniu planai. Zalgirio zaidimas tiek gynyboj, tiek puolime yra labai paprastas ir nuspejamas, ta jau nuo pat pradziu kalbejo visi, bent kazka suprantantys apie kase. O Eurolygos komandu treneriams tereikejo keliu rungtyniu medziagos skautinimui ir tiek. Labiausiai neramu, kad dar po keliu panasiu triuskinamu pralaimejimu, kurie labai realiai nusimato, ziurint i rungtyniu tvarkarasti, gali atsirasti nepasitenkinimas rubinej ir nepasitikejimas/netikejimas treneriu ir jo sistema. Schilleris - ne Saras, tiesiog skirtingos svorio kategorijos autoriteto prasme, todel net Zalgirio vadovams ir komandos veteranams gali buti per sunki uzduotis suvaldyti visa situacija. Aisku, cia per daug uzbegu ivykiams uz akiu. Bet Schilleris privalo imtis korekciju, nes taip apgailetinai pasikraut nuo nukraujavusio Maccabio yra tiesiog geda.
2020-11-13
-18
Schileris
Shilleriui kritikos kiek paskaitau komentaru Bangoje 😃 prie -30 anksciau laiko neleist Mareko lukociuno
2020-11-13
+19
Juventus fanas
baigesi Silerio medaus menuo Eurolygoje. Po tokio starto visi labai rimtai ziuri i Zalgiri. Rimtai isstudijuoja zaidima ir smogia per silpniausias vietas. Tuo ir skiriasi reguliaraus sezono skautingas nuo Nba/G lygos ir Eurolygos, kad kiekvienom rungtynem ruosiamasi maksimaliai. Amerikietiski kalneliai austrui tesiasi. Daugumos fanu pries sezona nurasytas, po keliu macu ant ranku nesiojamas, dar po keliu su purvais maisomas. Va dabar ir pamatysime ar sio sezono tamsusis arkliukas dar turi koki tuza pasislepes savo rankoveje. Nors aiskias isvadas bus galima daryti tik i sezono pabaiga. Nera to blogo kas neiseitu i gera. Jei Sileriui nepaeis, gales televizijos kameros, emociju issiilgusiems sirgaliams, iki soties rodyti iraudusi Maksvyti, staugianti ant zaideju taip, kad atrodo tuoj sprogs...
2020-11-13
+8
alioalio
Lukas Lekavicius buvo totals minusas,bet garantuojiu basketnews ivertinime jis gaus maziausiai 7 balus uz zaidima
2020-11-13
alioalio
Janiunas: aciu zalgirio fanai,mokekite pinigus...nes mano alga arteja vos 30 tukstanciu i menesi..zaidziu vos ne uz dyka
2020-11-13
-6
Vadovybe
Javtokas Motiejunas dar cia susiko Apmaudziai Del Garino kad nupirko Kai Reikia SF 😐
2020-11-13
-1
Eurolyga 5
Jau Zalgiris Siendien 5 Vietoi abidna Pora pralaimeju ir krenti Dar tokiu skirtumu Tai Cska Oly Aplenke
2020-11-13
+8
Klajoklis
1 rungtynes - 380 komentaru - nei Covid19 nei Vasturija20 nenuzudys musu meiles krepsiniui!!! Tai svarbiausia, o pralaimejimai ir pergales - tai tik siandienos akimirka!!! Valio Zalgiriui, Valio Rytui, Valio Neptunui ir t.t.
2020-11-13
+11
lol
kur siandien buvo metro ugio izaidejas kur lkl siautejo pries keleta dienu?