Nuotr. BNS
  • „Žalgiris“ išvykoje 81:62 įveikė „Dzūkiją“ ir LKL ketvirtfinalio seriją laimėjo 2-0

• Pusfinalyje kauniečiai susitiks su „Lietkabelio“ ir „Pieno žvaigždžių“ ketvirtfinalio poros laimėtoju

• Nugalėtojams Ulanovas pelnė 21 tašką ir pagerino asmeninį pataikytų tolimų metimų rekordą LKL (5)

• Šeimininkų gretose išsiskyrė 18 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Kanteris

Kauno „Žalgiris“ tiesiausiu keliu žengė į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį. Kauniečiai Alytuje 81:62 (15:20, 20:15, 24:11, 22:16) sutriuškino vietos „Dzūkiją“ ir ketvirtfinalio seriją iki dviejų pergalių laimėjo sausu rezultatu – 2-0.

21
17
50%
5/10
100%
2/2

Pusfinalyje Lietuvos čempionai susitiks su Panevėžio „Lietkabeliu“. Serija gali prasidėti jau sekmadienį, jei rytoj rungtynes laimės išvykose žaidžiantys Klaipėdos „Neptūnas“ ir Vilniaus „Rytas“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje alytiškiams priklausė iniciatyva (20:15), o įpusėjus dvikovai rezultatas švieslentėje buvo lygus – 35:35.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams į priekį pavyko pabėgti po ilgosios pertraukos, kai, laimėję atkarpą 15:3, žalgiriečiai įgijo dviženklį pranašumą – 56:43.

Lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ pradėjo spurtu 12:2 (71:49) ir mačo nugalėtojas abejonių nebekėlė – 81:62.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Edgaras Ulanovas, kuris per aikštėje pralestas 24 minutes pelnė 21 tašką (2/4 dvit., 5/10 trit., 2/2 baud.) bei surinko 17 naudingumo balų.

Taiklūs penki tolimi metimai per vienerias rungtynes yra naujas Ulanovo karjeros rekordas LKL.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Keremas Kanteris. Turkas per 34 minutes pelnė 18 taškų (3/7 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei mačą baigė surinkęs 23 efektyvumo balus.

Kauniečiai šiose rungtynėse vertėsi be čiurnos traumą besigydančio Artūro Milaknio.

„Dzūkija“: Keremas Kanteris 18 (3/5 trit., 9 atk. kam., 23 naud. bal.), Elijahas Brownas 13, Egidijus Dimša ir Matas Jogėla (5 rez. perd.) po 7.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 21 (5/10 trit.), Aaronas White'as 13, Leo Westermannas 10 (2/2 dvit., 2/2 trit.).