Nuotr.: AP – Scanpix
  • „Raptors“ pirmavo 37 rungtynių minutes, tačiau galiausiai pralaimėjo pirmąsias NBA Rytų konferencijos rungtynes

• Mačo pabaigoje „Bucks“ spurtavo 10:0

• Nugalėtojams Brookas Lopezas pelnė 29 taškus, iš jų 13 – ketvirtajame kėlinyje

Brookas Lopezas ketvirtajame kėlinyje pelnė 13 iš savo 29 taškų ir jo atstovaujama Milvokio „Bucks“ laimėjimu pradėjo NBA Rytų konferencijos finalą. Pirmosiose serijos rungtynėse Mike’o Budenholzerio auklėtiniai 108:100 (23:34, 28:25, 25:24, 32:17) pranoko Toronto „Raptors“.

Fotogalerija

Prasidedant ketvirtam kėliniui „Raptors“ pirmavo 83:76, tačiau du iš eilės Lopezo tritaškiai davė toną visam likusiam ketvirčiui.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 20 sekundžių Lopezo dėjimas greitoje atakoje persvėrė rezultatą visoms likusioms rungtynėms, o netrukus jo tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki keturių taškų – 104:100.

„Bucks“ mačą baigė pelnydama 10 taškų be atsako, o ketvirtį laimėdama 32:17.

„Tai kalba apie šios grupės charakterį, – sakė „Bucks“ strategas Mike’as Budenholzeris. – Tai, manau, tapo įprasta šioms atkrintamosioms: visi galvoja, kad jei išliks kartu, galiausiai viskas išsispręs mums palankia linkme.“

Taip Milvokio ekipa iškovojo pergalę nepaisant to, kad atsiliko 37 rungtynių minutes, o „Raptors“ gretose spindėjo Kawhi Leonardas ir Kyle’as Lowry, pelnę atitinkamai 31 ir 30 taškų.

„Tai buvo visos komandos pastangos“, – po dvikovos sakė rezultatyviausias karjeros atkrintamųjų rungtynes sužaidęs Lopezas.

Jis pataikė 8 dvitaškius iš 10 ir 4 tritaškius iš 11 bei pridėjo 11 atkovotų kamuolių.

„Ketvirtasis kėlinys mus nužudė, – sakė Lowry. – Tą ketvirtį jie už mus žaidė geriau, pataikė svarbius metimus. Nervina taip pralaimėti. Tačiau turėjome savo galimybių ir turime iš to pasimokyti.“

„Raptors“, nesėkmingai startuojanti atkrintamųjų serijose, pirmąsias rungtynes pralaimėjo 15-ąjį kartą per 18 serijų klubo istorijoje.

Antroji dvikova poryt vėl bus žaidžiama Milvokyje.

„Bucks“: Brookas Lopezas 29 (11 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 24 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 15, Nikola Mirotičius 13, Khrisas Middletonas 11 (11 atk. kam.).

„Raptors“: Kawhi Leonardas 31 (9 atk. kam.), Kyle’as Lowry 30 (8 atk. kam.), Pascalis Siakamas 15.

Megaladonas
Tor vs Orl

Cia zaidimas buvo statomas aplink N.Vucevic, lengva uzdengti ji nes jo komandos draugai grybai. Ir patirties stoka.

Tor vs Phi

J.Embid visa serija sudinai (\'\'sergantis galbut\'\') zaide, blogiau nei reguliariam sezone. Antra B.Simmons turi zaisti baudos aiksteleje be savo metimo, todel jie abu negali ten buti. Teko J.Embid slinktis is baudos aiksteles. Todel M.Gasol ir lengviau gintis buvo.

Tor vs Mil

B.Lopez ne tik mete tritaskius ,bet ir puikiai verzesi po krepsiu, nes jo komandos draugai visi meta 3 pts ir nestovi baudos aiksteleje kaip Phi atveju.
2019-05-16
-1
123
Raptors laikėsi dėka fantastinio Lowry, tuo tarpu Middletonas gana prastai sulošė, tai čia ir yra skirtumas kodėl taip ilgai Raptors laikėsi. Norėtųsi Brooka daugiau matyti baudos aikštelėje, nu nėra jis Curry, gerai kad dar pakrito tie keli trajakai, nes iki tol visas serijas šaudė pro šalį.
2019-05-16
+11
zakusat
krv kokie graudus lietuviai. Tik daba paskaites komentarus prisiminiau. Net geda kartais pasidaro, kad esu lietuvis, tikiuosi uzsienieciams tokiu pievu nesnekat. Gasolis ejo padet dengianciam Gianni. Del to Lopezas kartais likdavo absoliuciai laisvas. JV su savo spermatozoido greicio judesiais turbut spetu rankas iskelt kol lopezas jau butu sumetes taskus ir bebegantis i gynyba. No offence, bet Gasolis gynyboj tiek greiciu, tiek efektyvumu nepalyginamai geresnis.
2019-05-16
-9
kasioguru
paskaicius debilioku pacuku pezaliones atrodo, kad Lopezas Gasoli suede 1x1. is tiesu gi Gasolis nuolat ejo i pagalba dengianciam Gianni, del ko Lopezas likes laisvas primete tasku, bet norint ta matyt reik varzybas ziuret ir dar suprast, ka matai, nes daugumai snargliu net ir tas nepavyksta. NBA analitikai jau dabar aiskiai pabrezia, kad Gasolis playofuose daro tai, del ko ir buvo isigytas, bet pacukam vis dar sikna skauda del JV.

nu o del varzybu, tai man toks ispudis, kad Bucks del tos ilgokos pertraukos buvo kiek aprudije ir nusoke nuo ritmo. Raptors turejo puikia proga padaryt serija idomesne, nes kad Lowry kada dar suzais taip sitoj serijoj as netikiu. nenustebciau, jei Bucks sutvarkys Raptorsus panasiai kaip Celticsus.
2019-05-16
-9
Elvis Presley
Kiaurai skylės per M.Gasol\'io gynybą žiauru žiūrėti ir dar žiopli kauno vaikai varo ant Jono karodami kaip beždžionėlės 🙊. Jokios gynybos pas Marką G., tik imituojant iškeltos rankos kaip per sviestą eina elniai 🦌 o kur dar neatkovoti kamuoliai, vienžodžiu jokios žaidybinės agresijos. Papuvęs agurkas 🥒 tas Gasolis.
2019-05-16
+11
Tonis
Nuostabus Gasolis gynyboj pries Lopeza, kuris geriausia sezona maca suzaide :D o puolime irgi nuotabus 2/11, tesiam situ lievu treidu heitinimo tirada
2019-05-16
+3
mirka3
Pala, o tai ne gynybas pas Gasoli vizitine? Taigi uzdare Gasolis Magic, paskui 76ers, tai kame dabar bedos? O gal visgi gynyba nera vieno zaidejo atsakomybe ir nuopelnas?
2019-05-16
-8
Baikit jūs verkti dėl to Valančiūno, taigi jam dar geriau patapo palikus Rapotors. Apskritai mano nuomone čia abiems pusėms išėjo į naudą. Markas labai gerai isipaiso į Raptors žaidimą, kadangi jis nereikalauja metimų, yra protingas žaidėjas, nefursuoja įvykių aikštelėje, tad kaip matom lengvai prisitaike komandoje ir daug žaidžia ,nes tai tinka Rapotoriu puolimui, kuris nelabai įtraukia aukštaūgius į žaidimą. Tuo tarpu Jonas turi savo pliusų , yra labai energingas, turi daug noro ir visad stengiasi, gali imtis lyderio vaidmens, tad tokia jauna ir labai aukštų tikslų nekelianti kaip Grizlis Jonui kaip tik. Aš čia matau tik kaip win win situacija.
2019-05-16
+20
Froidas
JV gynyba butu pasireiskusi 50 brooko lopezo tasku, 20/29 FG.
2019-05-16
-28
gasolio gynyba
2019-05-16
+18
lopeta
Butu JV, nebutu Lopezo problemos. Gasolis 2-11 savo metimu ir 29 taskai nuo Lopezo. Bravo!