Nuotr. BNS

Vilniaus „Rytas“ (4-0) Alytuje turėjo gerai paprakaituoti, kad Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šį sezoną išliktų nepralaimėjęs.

14
20
3
4

Donaldo Kairio auklėtiniai po permainingos kovos išvykoje 90:80 (24:18, 17:20, 24:18, 24:25) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (1-3) ir įsirašė ketvirtąją pergalę.

Trečiojo kėlinio pabaigoje vilniečiai įgijo 12 taškų pranašumą (65:53), tačiau alytiškiai surengė spurtą 13:0 ir po Thomaso Dziagwos tritaškio išsiveržė į priekį – 66:65.

Sostinės klubas po šio šalto dušo laimėjo atkarpą 13:3 ir vėl atitrūko (78:69), tačiau Dziagwos įkvėpti alytiškiai laikėsi rungtynėse ir likus žaisti 4 minutes, komandas skyrė tik 4 taškai – 76:80.

Mačo likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis, o jų likimą išsprendė Andrew Goudelocko ir Arno Butkevičiaus tritaškiai bei Kitsingo dvitaškis – 89:80.

„Ryto“ pergalę šiose rungtynėse nulėmė fantastiškai laimėta kova po krepšiais – 44 prieš 23.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavęs Goudelockas per 25 minutes pelnė 21 tašką (5/7 dvit., 3/6 trit., 2/3 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

Šeimininkų ekipoje per pirmąją rungtynių dalį 15 taškų surinkęs Simas Jasaitis mačą pabaigė savo sąskaitoje turėdamas 17 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit.), 5 atkovotus kamuolius ir 13 naudingumo balų.

„Dzūkija“: Simas Jasaitis 17, Artūras Jomantas, Matas Jucikas ir Thomasas Dziagwa (4/5 trit.) po 12, Paolo Marinelli 10.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 21, Demetriusas Jacksonas 14, Arnas Butkevičius 11 (8 atk. kam.), Martynas Echodas 10.