Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Aštuonis taškus lemiamoje atkarpoje surinkęs Kevinas Pangosas nutiesė Sankt Peterburgo „Zenit“ (1-0) komandai kelią į skambią pergalę Eurolygos starte.

23
25
33%
3/9
100%
5/5

Xavi Pascualio kariauna Stambule 73:69 (15:10, 11:16, 23:28, 24:15) parklupdė vietos „Anadolu Efes“ (0-1) ir atidarė laimėjimų sąskaitą.

Karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs Pangosas per 28 minutes surinko 23 taškus (5/5 dvit., 3/9 trit., 4/4 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, 5 sykius suklydo ir užfiksavo 25 balų naudingumą.

Geriausias kanadiečio karjeros naudingumo rodiklis – 28 balai.

Ketvirtajame kėlinyje Krunoslavui Simonui pataikius dvitaškį, šeimininkai buvo priekyje aštuoniais taškais – 63:55.

Tada K.C. Riversas pelnė ketvirtą tašką iš eilės, Pangosas įsmeigė tritaškį, Alexas Poythressas įkrovė iš viršaus su varžovo pražanga ir rezultatas tapo lygus – 63:63.

Per likusią penkių minučių atkarpą Pangosas sumetė 8 iš 10 „Zenit“ taškų, iš kurių lemiamus keturis – baudų metimais.

Artūras Gudaitis prie solidaus „Zenit“ starto per 20 minučių prisidėjo 7 taškais (2/7 dvit., 3/4 baud.), 5 atkovotais kamuoliais ir 7 naudingumo balais.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 17 (9 rez. perd.), Krunoslavas Simonas 14 (4/9 trit.), Rodrigue Beaubois 12.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 23 (7 rez. perd., 5 kld.), K.C. Riversas 14, Vitalijus Fridzonas, Alexas Poythressas ir Artūras Gudaitis – po 7.