Priešnuodžių Kobe Bryantui nerado ir „Cavaliers“ ekipos krepšininkai
Nuotr. AP-Scanpix
Kobe Bryantas tampa nebesustabdomas. Praėjusią naktį Los Andželo „Lakers“ (9-4) žvaigždė pelnė 42 taškus, o jo vedama ekipa namie 97:92 (32:28, 27:13, 23:29, 15:22) patiesė Klivlendo „Cavaliers“ (5-6) krepšininkus.

Tai buvo jau trečios Bryanto rungtynės paeiliui, kai jis pelno bent 40 taškų. Trečiadienio naktį mače su Fynikso „Suns“ jis surinko 48 taškus, o ketvirtadienio naktį rungtynėse su Jutos „Jazz“ įmetė 40. Pastarąjį kartą panašų pasiekimą Bryantas pasiekė 2007-ųjų kovą, kai ketveriose rungtynėse paeiliui pelnė bent 50 taškų.

Iš viso per savo karjerą Bryantas 40 ir daugiau taškų yra pelnęs 110 rungtynių. Pagal šį rodiklį jis atsilieka tik nuo legendinių Michaelo Jordano ir Wilto Chamberlaino.

„Yra nuostabu savo komandoje turėti tokį vaikiną kaip Kobe Bryantas, kuris gali išspręsti visus klausimus, kai reikia laimėti rungtynes“, – po rungtynių šypsojosi „Lakers“ vyriausiasis treneris Mike'as Brownas

Pergalingą pranašumą aikštės šeimininkai susikrovė antrajame ketvirtyje, kai Bryantas iniciavo spurtą 20:5, po kurio „Lakers“ susikrovė 18 taškų persvarą (59:41). Los Andželo ekipos žvaigždė prie spurto prisidėjo pelnydama 13 taškų, o iš viso per pirmuosius du kėlinius surinko 24.

„Lakers“: Kobe Bryantas 42, Pau Gasolis 19 (10 atk. kam.), Andrew Bynumas 15 (11 atk. kam.), Mattas Barnesas 15.

„Cavaliers“: Kyrie Irvingas 21, Ramonas Sessionsas 12, Andersonas Varejao 11 (14 atk. kam.), Omris Casspis 11.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi rezultatai:

jupi.lt
2012-01-15
+10
pasbaigs jo pergalingas zaidimas siandien kai reikes lost su clipers :D gal surinks 20 tasku :D
2012-01-14
+8
LrytasFanNesugeba?

Pirmas ir PASKUTINIS kartas :)
2012-01-14
-1
Kitam sezonui Laikers tikrai reiks permainu, Metta Ward Peace (R.Artest) reiks ismainyt arba atleist, nes dar turi 3metu kontrakta, per metus uzdirba 6mln. Reiks kardinaliai keisti atsarginius zaidejus, izaidejo pozicijos zaidejus ir sf pozicijos. Sulaukus dideliu permainu tarpsezonyje Lakers galbut atgims is naujo.
2012-01-14
-11
tas

tai kai kobe buvo dabartionio lebrono amziaus buvo imetes 81 taska o vidurkis buvo 35, manau cia nereik jokiu palyginimu kas geresnis per visa karjera yra kobe yra antras visu laiku po MJ prie ko cia tas lebronas nera net ka lygint kiek kobe pergaliu ispleses buvo ir kiek lebras.

scoreris vs all around ? kaip gali lygint ?
2012-01-14
-4
Man irgi gana apgailėtinai atrodo kai įmetęs 42 taškus surenka tik 26 naudingumo. :)

-3
Saunuolis Kobe. Su tokiais tempais ir Jordana aplenks pagal pelnytus taskus. Zinoma, skirtumas bus tas, kad Jordanui prireike daug maziau sezonu surinkt tiek tasku :)) Bet vistiek sarase Kobe turetu but auksciau (islaikes tokius rezultatus bent pora sezonu). O siaip si pergale labiau nuvyle nei nudziugino. Pries tokius lavonus 5 taskais tik. Ir dar namie. Nenoriu but blogu pranasu, bet pries Clippers gali but prastai. Paskutiniai macai buvo pries vidutiniokus, o dabar laukia stipri komanda.
2012-01-14
-3
Lets_Get_NashtyTDay sveiknu ;D

Su kuo?

LrytasFanColdbergSWAT093o nepastebejai to, kad pirmose 5 rungtynese jis tritaskiu apskritai nemete, ir isvis sy sezona mete apie 10 tritaskiuu o pataike 4.Nemeta, nes nepataiko.Nemeta, nes Heat treneris Wade su LeBronu sakė kuo mažiau mesti tritaškiu, o žaisti daugiau baudos aikštelėje. Ten LeBrono niekas nesustabdoma. Jisai iš žaidimo meta 20 kartu, o pelno 35 taškus, Kobe to prireikia vos ne 40.

Ir heat pralošia tritaškių nemetimo pasekoje.
2012-01-14
+8
Nėrkonori
jei kam rūpi, tai kobė metė jau 8500 baudą savo karjeroje. įmetė 7100. o kad aplenkti pagal pelnytus tašku O'Nealą trūksta 323, t.y. apie 10 rungtynių :)
2012-01-14
-1
TDay sveiknu ;D
2012-01-14
+1
To Lrytas fanas
Ketvirtieji kėliniai. Lemiamos runtynių akimirkos toliau lieka košmaru LeBronui Jamesui. Praėjusią naktį mače su „Golden State Warriors“ jis nepataikė tritaškio iki pratęsimo pabaigos likus 7 sekundėms ir neišlygino rezultato. Per paskutinius dvejus metus Jamesas prametė visus 6 tritaškius, kuriuos metė per paskutines 24 ketvirto kėlinio ar pratęsimo sekundes, ir kurie galėjo išlyginti ar persverti rezultatą.
2012-01-14
+2
nevykelis visiskas: 42 pts, 24EFF... kai naudingumas bus bent panasus i tasku kieki, tada galima sneket apie kazkokia serija ir tuo labiau ispudinga ...
2012-01-14
-8
aramis
o nepagalvojat kad tuo kobe ir skiresi nuo broniaus? kobe nebijo mest. o bronius nzn gal bijo statistika taiklumo numust
2012-01-14
ColdbergSWAT093o nepastebejai to, kad pirmose 5 rungtynese jis tritaskiu apskritai nemete, ir isvis sy sezona mete apie 10 tritaskiuu o pataike 4.Nemeta, nes nepataiko.

Nemeta, nes Heat treneris Wade su LeBronu sakė kuo mažiau mesti tritaškiu, o žaisti daugiau baudos aikštelėje. Ten LeBrono niekas nesustabdoma. Jisai iš žaidimo meta 20 kartu, o pelno 35 taškus, Kobe to prireikia vos ne 40.