Nuotr.: ZUMAPRESS.com-SCANPIX
Nuotr. ZUMAPRESS.com-SCANPIX

Italijos pajėgiausiame fronte – iš karantino sugrįžusios Milano „Armani Exchange“ (12-1) dramatiška pergalė prieš artimiausią oponentą turnyrinėje lentelėje.

Daugiausia pataiko: Shavon Shields

Ettore Messinos auklėtiniai namuose per pratęsimą 102:99 (24:21, 30:24, 21:20, 20:30, 7:4) palaužė Bolonijos „Virtus“ (10-3).

Puikiai svečių gretose atrodė Marco Belinelli. Jis per 31 minutę suvertė 34 taškus (5/5 dvit., 6/11 trit., 6/6 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Lemiamu momentu savo ekipą iki pratęsimo nutempęs Belinelli pakartojo šio sezono Italijos lygos rezultatyvumo rekordą.

Nugalėtojams Jerianas Grantas per 37 minutes pelnė 20 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit., 5/8 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir sukaupė 27 naudingumo balus.

„Armani Exchange“ žaidė savo pirmąsias rungtynes nuo gruodžio 19 d. Ekipoje pačiame įkarštyje užfiksuoti 11 koronaviruso atvejų.

Šiame mače komandai vis dar negalėjo padėti Shavonas Shieldsas, Giampaolo Ricci, Riccardo Moraschini, Konstantinos Mitoglou, Malcolmas Delaney, Tomasso Baldasso, Luigi Datome ir Troy Danielsas.

„Virtus“ vertėsi be Isaia Cordinier, Amedeo Tessitori, Nico Manniono, Kevino Hervey, Ekpe Udoh ir Awudu Abasso.

Pirmoje mačo pusėje šeimininkai sugebėjo atitrūkti vedami gynėjų. Sergio Rodriguezas, Jerianas Grantas ir Devonas Hallas kartu sumetė pusę komandos taškų, o „Armani Exchange“ įgijo solidų pranašumą (54:45).

Po pertraukos svečiai ilgą laiką atsilikinėjo dviženkliu deficitu, bet fantastiškai žaidęs Marco Belinelli užkūrė spurtą. Italas likus 45 sek. sumetė keturias baudas, dvitaškį pridėjo Milošas Teodosičius ir rungtynėse įsiplieskė intriga (90:94).

Hallas pataikė tik vieną baudą, o kitoje atakoje vėl taiklus buvo Belinelli (92:95). Likus 13 sek. Grantas prarado kamuolį ir netrukus Belinelli tritaškiu ištraukė pratęsimą (95:95).

Pratęsime labai svarbų tritaškį smeigė Hallas (100:98). Likus pusantros minutės vieną baudą pataikė Mouhammadou Jaiteh (99:100), o tiksint 38 sek. Hallas vėl buvo taiklus (102:99).

Likus 27 sek. svečių viltis užgesino Alessandro Pajola. Jis prasižengė puolime ir realių vilčių išsigelbėti nebeliko.

Milano ekipa penktadienį žais vienintelį šios savaitės Eurolygos mačą su Sankt Peterburgo „Zenit“.

„Armani Exchange“: Jerianas Grantas 20, Devonas Hallas 18, Sergio Rodriguezas 16 (9 rez. perd.), Kyle'as Hinesas 14, Benas Bentilas 13.

„Virtus“: Marco Belinelli 34, Mouhammadou Jaiteh ir Milošas Teodosičius (10 rez. perd.) po 18, Kyle'as Weemsas 13.