Nuotr. BNS

Maskvos srities „Chimki“ (2-10) duobė Eurolygoje antradienio vakarą dar labiau pagilėjo.

26
34
3
80%
4/5

Rimo Kurtinaičio kariauna nukeltose rungtynėse namuose 93:102 (20:28, 27:26, 21:18, 25:30) pripažino Milano „AX Armani Exchange“ (7-4) pranašumą ir jau patyrė dešimtąją nesėkmę per 12 rungtynių.

Svečiai visų rungtynių metu kontroliavo įvykius aikštėje, tačiau „Chimki“ viltis išsigelbėti, likus žaisti pustrečios minutės, atgaivino du paeiliui Jordano Mickey tritaškiai – 88:93.

Vis dėlto po Ettores Messinos paprašytos pertraukėlės Kevinas Punteris smeigė tolimą metimą su pražanga ir nubraukė visas šeimininkų viltis iškovoti pergalę – 97:88.

Mačo pabaigoje Malcolmas Delaney užsidirbo nesportinę pražangą ir turėjo palikti aikštę, kadangi anksčiau jam buvo užfiksuota ir techninė.

Nugalėtojai fantastiškai atakavo iš toli – 13 tritaškių iš 19 (68,4 proc.). „Chimki“ taip pat tritaškius metė solidžiu 52 procentų tikslumu – 13 iš 25.

Karjeros pasirodymą Eurolygoje surengęs Shavonas Shieldsas buvo pagrindinis Italijos klubo pergalės kalvis. Puolėjas per 25 minutes įmetė 26 taškus (6/6 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 34 naudingumo balus.

Danui geriausiai talkino Zachas LeDay – 18 taškų (6/8 dvit., 2/3 trit.), 3 atkovoti kamuoliai ir 23 naudingumo balai.

„Chimki“: Jonas Jerebko 20 (23 naud. bal.), Errickas McCollumas 18 (7/7 baud., 25 naud. bal.), Aleksejus Švedas 13 (13 rez. perd., 7 kld., 20 naud. bal.).

„AX Armani Exchange“: Shavonas Shieldsas 26 (6/6 dvit., 4/5 trit., 34 naud. bal.), Zachas LeDay 18 (6/8 dvit., 23 naud. bal.), Malcolmas Delaney 16 (7 rez. perd.), Kevinas Punteris 15.