MarShono Brookso indėlio Milano „Emporio Armani“ pergalei nepakako
Nuotr. LaPresse – Scanpix
Linas Kleiza Eurolygos „Top 16“ etapo ketvirtajame ture neišsiskyrė, o jo atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (1-3) ketvirtadienį savo aikštėje 71:82 (24:28, 14:15, 16:20, 17:19) pralaimėjo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2-2) klubui ir patyrė trečiąją nesėkmę.

„Emporio Armani“ deficitas ketvirtojo kėlinio viduryje po Emiro Preldžičiaus taiklaus dvitaškio buvo dviženklis (60:70). Bet tada visas rungtynes Milano ekipą paskui save tempęs MarShonas Brooksas pelnė penkis taškus paeiliui bei perpus sumažino svečių persvarą.

Alessandro Gentile du taškai likus žaisti pusketvirtos minutės dar labiau priartino Italijos komandą prie varžovų (70:74), tačiau tuomet „Fenerbahce Ulker“ žaidėjai laimėjo atkarpą 6:0 ir vėl įgijo dviženklį pranašumą (80:70).

Prasidėjus paskutinei minutei, Luca Banchi auklėtiniai pelnyti taškų „iš žaidimo“ nebesugebėjo, o sėkmingai apsigynę turkai šventė pergalę.

Nuo suolo pakilęs „Emporio Armani“ aukštaūgis iš Lietuvos aikštėje praleido 20 minučių, pelnė 7 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 3 sykius prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

„Emporio Armani“: MarShonas Brooksas 24, Alessandro Gentile 14, Danielas Hackettas 12 (10 atk. kam.), Linas Kleiza 7.

„Fenerbahce Ulker“: Janas Vesely 15 (8 atk. kam.), Nemanja Bjelica 14 (9 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 11 (8 rez. perd.), Oguzas Savašas 11, Nikos Zisis 11.