• Kauno „Žalgiris“ antrose finalo serijos rungtynėse svečiuose 85:67 įtikinamai nugalėjo Vilniaus „Rytą“

• Vilniečiams nepadėjo čiurnos traumą patyręs D.J. Seeley

• Edgaras Ulanovas pelnė 16 taškų ir surinko 16 naudingumo balų

Edgaras Ulanovas per pirmąjį kėlinį pelnė visus 16 savo taškų ir Kauno „Žalgiris“ anksti paklojo pamatus antrajai pergalei Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe – LKL“) finale.

Antrajame serijos mače Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 85:67 (30:18, 16:15, 21:18, 18:16) pranoko Vilniaus „Rytą“ ir devintą iš eilės čempionų titulą gali užsitikrinti jau šeštadienį.

Prametęs savo pirmą tritaškį, Ulanovas po to realizavo 6 metimus iš eilės, įskaitant du tolimus. Po jo tritaškio „Žalgiris“ ketvirčio viduryje įgijo dviženklę persvarą (16:4), o po aštuonių iš eilės taškų kėlinio pabaigoje pirmavo 30:18.

Be keitimo pirmajame ketvirtyje rungtyniavęs Ulanovas taip pat atkovojo 2 kamuolius. Per likusią rungtynių dalį jis prametė visus 4 metimus, tačiau pridėjo 4 atkovotus kamuolius.

Baudos aikštelėje dominavę kauniečiai iki ilgosios pertraukos didino persvarą, kuri 18-ąją mačo minutę pasiekė 17 taškų ribą – 46:29. Ketvirtajame kėlinyje pirmą kartą šioje serijoje komandas skyrė 20 taškų – 75:55.

Kaip ir pirmajame serijos mače, taip ir šįkart nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Ulanovas. Jis per 29 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atlko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

Po 16 naudingumo balų taip pat surinko Brandonas Daviesas ir Aaronas White‘as.

Visą sezoną traumų kankinamas „Rytas“ šiame mače, lyginant su pirmąja serijos dvikova, neteko D.J. Seeley, kuris nežaidė dėl čiurnos traumos.

Trečiosios serijos rungtynės šeštadienį vyks Kaune.

„Rytas“: Arnas Butkevičius (6 atk. kam., 4 kld.) ir Mindaugas Girdžiūnas – po 14, Martynas Echodas 11.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 16 (6 atk. kam.), Marius Grigonis ir Brandonas Daviesas – po 13, Aaronas White'as 12.