Pergalę emocingame Stambulo derbyje Eurolygos turnyre pasiekė „Daruššafaka“ (7-6) komanda, kuriai daugiau nei pusę taškų pelnė Scottie Wilbekinas ir Willas Clyburnas.

20
50%
7/14
7
50%
6/12

Vidurio puolėjo Adrieno Moermano netekę Davido Blatto auklėtiniai išvykos rungtynėse 64:71 (18:20, 17:17, 13:13, 16:21) pranoko kitą Stambulo klubą „Fenerbahce“ (8-5).

Aistros šiame susitikime viršų paėmė antrojo kėlinio viduryje, kada „Fenerbahce“ gynėjas Bobby Dixonas priėjo prie „Daruššafaka“ žaidėjo Wilbekino ir trenkė jam kakta į veidą.

Netoliese buvę abiejų komandų krepšininkai įsikišo į konfliktą, o nuo atsarginių žaidėjų suolelio atbėgęs Moermanas buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga, nors nebuvo pagrindinis incidento dalyvis.

Dixonui ir Wilbekinui teisėjui skyrė technines ir nesportine pražangas. Techninės nuobaudos sulaukė ir „Fenerbahe“ aukštaūgis Janas Vesely.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Luigi Datome taiklaus dvitaškio rezultatas buvo lygus – 50:50. Tada komandos nesugebėjo pelnyti taškų beveik pustrečios minutės, o pirmieji taškų tylą nutraukė „Daruššafaka“ atstovai – 53:50.

Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, Ekpe'o Udoh du taškai sumažino „Fenerbahce“ atsilikimą iki dviejų taškų – 59:61, tačiau tuomet Clyburnas ir Wilbekinas pelnė po tris taškus ir „Daruššafaka“ atitrūko – 67:60.

Per likusį laiką prie baudų metimų linijos stoję Birkanas Batukas ir Willas Clyburnas neklydo bei įtvirtino pergalę – 71:64.

„Fenerbahce“: Kostas Sloukas 16, Ekpe'as Udoh 15, Bobby Dixonas 10.

„Daruššafaka“: Scottie Wilbekinas 22, Willas Clyburnas 20, Bradas Wanamakeris 12 (6 kld.).