Klaipėdos „Neptūnas“ (3-5) Lietuvos krepšinyje lygoje grįžo į pergalių kelią.

100%
2/2
80%
4/5

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 80:74 (17:25, 24:17, 16:8, 23:24) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-5) komandą, kuri iki šiol buvo pasiekusi tris pergales paeiliui.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Martynas Mažeika smeigė tritaškį, Tadas Pažėra pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio, kuris netrukus atseikėjo ir tolimą metimą, o Beno Griciūno taškai iš po krepšio „Neptūnui“ leido įgyti dviženklę persvarą (57:47).

Bangą pagavęs „Neptūnas“ sėkmingą žaidimą pratęsė ir ketvirtajame kėlinyje. Mažeika realizavo dvitaškį, Nojus Mineikis pridėjo tolimą metimą ir klaipėdiečių pranašumas išaugo iki 14 taškų – 68:54.

Vis tik „Pieno žvaigždės“ kilo į lemiamą šturmą ir, likus 2 minutėms, po Danielio Amigo taškų ekipas skyrė viso labo 6 taškai – 70:76.

Vis dėlto kitoje atakoje Amigo metimas skriejo pro šalį, o Tomui Lekūnui buvo skirta techninė pražanga už vaidybą besiginant ir pranašumą išsaugojęs „Neptūnas“ šventė pergalę.

„Neptūną“ į pergalę atvedęs Mažeika per 22 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/2 trit., 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Pasvalio ekipoje debiutavo Edgaras Želionis, kuriam pirmosios rungtynės su Pasvalio ekipos marškinėliais nenusisekė.

Puolėjas per 15 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, užsidirbo 4 pražangas, sykį suklydo bei surinko -4 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 18 (4/5 dvit.), Tadas Pažėra 16 (3/7 dvit., 7/12 baud.), Nojus Mineikis 12.

„Pieno žvaigždės“: Branko Mirkovičius 18 (3/5 trit., 30 naud. bal.), Karolis Giedraitis 13, Tomas Lekūnas 11 (4/6 dvit., 0/4 trit.).