Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų Las Vegase iškovojo olimpinėms žaidynėms besiruošianti Australijos rinktinė.

Briano Goorjiano kariauna 108:69 (26:13, 23:16, 35:17, 24:23) nepasigailėjo Nigerijos krepšininkų.

Iki šio mačo Nigerija taip pat nebuvo patyrusi pralaimėjimo kartėlio Las Vegase vykstančiame pasiruošime – nugalėti JAV ir Argentinos krepšininkai.

Australai rungtynių kontrolę perėmė nuo pirmųjų minučių, o po Jocko Landale'o tritaškio antrajame kėlinyje komandas jau skyrė 20 taškų – 42:22.

Po pertraukos Australija nemažino apsukų, o vienu metu ketvirtajame kėlinyje Afrikos žemyno komanda buvo triuškinama 48 taškų skirtumu – 54:102.

Įspūdingo rezultato australams užfiksuoti nesutrukdė ir tai, jog šioje dvikovoje poilsio buvo suteikta Joe Inglesui, Aronui Baynesui, Patty Millsui ir Matthew Dellavedovai.

Australija šiose rungtynėse pataikė net 18 tritaškių iš 29 bandymų (62 proc.), kai Nigerija realizavo 8 tolimus metimus iš 31 (26 proc.).

Labiausiai prie įspūdingo tritaškių pataikymo prisidėjo Chrisas Gouldingas, įmetęs 7 tritaškius iš tiek pat bandymų bei surinkęs 21 tašką.

Nugalėtojų gretose šeši krepšininkai pasiekė dviženklę taškų ribą, kai tuo metu Nigerijos ekipoje tai pavyko padaryti tik Joshui Okogie ir Obi Emegano.

Penktadienį Australija pasiruošime sieks antrosios pergalės prieš JAV.

Australija: Chrisas Gouldingas 21 (7/7 trit.), Duopas Reathas 17, Nathanas Sobey 15, Jockas Landale'as 14 (6/7 met.) ir Joshas Giddey po 14, Joshas Grnas 11 (5/6 met.).

Nigerija: Joshas Okogie ir Obi Emegano po 10, Jahlilas Okaforas (5 atk. kam.) ir Ike Iroegbu po 7.