Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Luka Dončičius buvo arti trigubo dublio, Dwightas Powellas prametė tik vieną metimą ir buvo rezultatyviausias, o jų traukiama Dalaso „Mavericks“ (33-26) NBA mače namie 108:93 (23:26, 23:32, 33:21, 29:14) įveikė Los Andželo „Lakers“ (35-25).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Po šio mačo Dalaso klubas Vakarų konferencijoje užima šeštą vietą, o „Lakers“ žengia laipteliu aukščiau.

Antrajame kėlinyje „Mavericks“ turėjo 17 taškų deficitą (37:54), tačiau per trečiąjį ketvirtį rezultatą išlygino (79:79), o rungtynes užbaigė spurtu 15:2 bei šventė pergalę.

Užvakar „Mavs“ taip pat namie 115:110 įveikė tą pačią „Lakers“.

Nugalėtojams Dwightas Powellas per 28 minutes pelnė 25 taškus (11/12 dvit., 3/3 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius. 29-erių 210 cm ūgio centro karjeros rekordas yra 26 taškai.

Vien ketvirtajame kėlinyje Powellas surinko 12 taškų.

Tuo metu „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius per 39 minutes įmetė 18 taškų (4/9 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudų), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius bei suklydo 6 sykius.

Keturi Dončičiaus rezultatyvūs perdavimai buvo skirti Powellui.

„Varžovai prieš mane dvigubino gynybą, o Europoje aš prieš tokią gynybą žaidžiau daug kartų, – sakė Dončičius. – Žinau, kaip išsisukti. NBA aikštė yra platesnė, todėl tai buvo gana lengva.“

Itin sudėtingas Dončičiaus tritaškis:

Dončičius užsidirbo keturioliktą techninę pražangą šį sezoną. Jeigu gaus dar dvi technines pražangas, jis turės praleisti vienas rungtynes.

„Mavericks“ vertėsi be latvio Kristapo Porzingio, kuris prieš dvi dienas susižeidė čiurną. Visgi „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle'as teigė, kad aukštaūgio trauma nėra rimta.

Prieš dvi dienas po traumos į aikštelę grįžęs Anthony Davisas žaidė 28 minutes ir „Lakers“ ekipai pelnė 17 taškų (5/13 dvit., 0/6 trit., 7/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ vis dar verčiasi be susižeidusio LeBrono Jameso.

„Mavericks“: Dwightas Powellas 25 (11/12 dvit., 9 atk. kam.), Dorianas Finney-Smithas 21 (4/6 dvit., 4/7 trit., 7 atk. kam.), Luka Dončičius 18 (4/9 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 13 rez. perd., 6 kld.), Maximilianas Kleberas 9 (3/6 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Lakers“: Benas McLemore'as 20 (6/10 trit.), Anthony Davisas 17 (5/13 dvit., 0/6 trit., 7/8 baud.), Dennisas Schroderis 16 (5/10 dvit., 2/8 trit., 10 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 14 (4/9 trit.).