Damianas Lillardas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes
Nuotr. Reuters – Scanpix

Pirmą kartą šį sezoną San Antonijaus „Spurs“ (18-6) du kartus iš eilės turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje Greggo Popovichiaus auklėtiniai 90:98 (21:23, 24:26, 24:27, 21:22) nusileido Portlendo „Trail Blazers“ (10-12).

Šeimininkavo dominavo didžiąją rungtynių dalį ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo dviženkle persvara (83:73). Likus žaisti pustrečios minutės po Danny Greeno tolimo metimo „Spurs“ priartėjo iki 88:91, tačiau rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs naujokas Damianas Lillardas pelnė du taškus, o į Timo Duncano metimą tritaškiu atsakė Nicolas Batumas – 96:90.

„Spurs“ paskutinę minutę prametė tris tolimus metimus ir turėjo pripažinti varžovų persvarą.

Dieną prieš tai San Antonijaus ekipa paskutinę sekundę pralaimėjo Jutos „Jazz“ komandai.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 29, LaMarcusas Aldridge'as 22, Luke'as Babbittas ir J.J. Hicksonas (12 atk. kam.) po 12, Nicolas Batumas 11.

„Spurs“: Tony Parkeris 21, Timas Duncanas 16, Tiago Splitteris ir Emanuelis Ginobili po 12.