Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Joelis Embiidas ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, o jo vedami Filadelfijos „76ers“ (16-6) nuskynė dar vieną pergalę.

34
35
11
62%
8/13

Filadelfijos ekipa išvykoje 118:111 (30:13, 24:29, 25:34, 29:35) įveikė Šarlotės „Hornets“ (10-12) krepšininkus ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Embiidas per 34 minutes surinko 34 taškus (8/13 dvit., 3/5 trit., 9/10 baud.), 11 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką bei 4 klaidas.

Tuo metu „Hornets“ gretose LaMelo Ballas susitikimą vėl pradėjo starto penkete ir per 38 minutes pelnė 22 taškus (5/10 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), sugriebė 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 sykius suklydo.

Nepaisant mažo skirtumo, „76ers“ rungtynių eigą kontroliavo nuo pat jų pradžios, kuomet sužaidė itin gerą pirmąjį ketvirtį.

Po Shake‘o Miltono metimo svečiai pirmavo 25:9, o pirmąjį kėlinį užbaigė pirmaudami 30:13. Praktiškai visą likusį laiką „76ers“ išsaugojo turėtą dviženklę persvarą, kuri buvo sumažinta tik pačioje susitikimo pabaigoje.

„Nemanau, kad lygoje yra žmogus, kuris galėtų jį uždengti, – apie Embiidą sakė „Hornets“ puolėjas Milesas Bridgesas. – Bandėme jį dvigubinti, tačiau jis pataikė metimus atšokęs nuo gynėjų. Prieš jį žaisti sunku, todėl Embiidas ir yra tarp kandidatų laimėti MVP bei šiuo metu jis demonstruoja labai gerą krepšinį.“

„Hornets“: LaMelo Ballas (5/10 dvit., 3/6 trit., 6 kld.) ir Gordonas Haywardas (7/15 dvit.) po 22, Devonte Grahamas 18 (2/11 trit., 7 rez. perd.), Milesas Bridgesas 16 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Malikas Monkas 13.