Svarbiausiu rungtynių metu Bryantas Crawfordas pasižymėjo keturių taškų vertės ataka, o Utenos „Juventus“ komanda išlygino Lietuvos krepšinio lygos bronzinės serijos rezultatą.

Žydrūno Urbono auklėtiniai antrajame serijos mače namuose 85:74 (23:21, 21:13, 17:18, 24:22) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1. Trečiasis mačas sekmadienį 17.20 val. vyks Panevėžyje.

Serija dėl trečiosios vietos – pirmoji šį LKL sezoną, kuri nesibaigs greičiausiu įmanomu būdu. Prieš tai visose serijose pergales šventė tik viena komanda.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Juventus“ spurtavo 8:3 ir įgijo 11 taškų pranašumą (43:32), o trečiojo kėlinio pradžioje persvara pakilo iki 13 taškų (50:37).

„Juventus“ išlaikė pranašumą, bet iki mačo pabaigos likus 80 sekundžių Paulius Valinskas smeigė tritaškį ir „Lietkabelio“ deficitą nukirpo iki 5 taškų (74:79).

Visgi likus minutei Bryantas Crawfordas smeigė tritaškį su pražanga ir rungtynėse padėjo tašką – „Juventus“ atitrūko per devynis taškus (83:74).

Utenos komandai Crawfordas per 30 minučių pelnė 20 taškų (4/9 dvit., 3/5 trit., 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 efektyvumo balus.

Mindaugas Kupšas pridėjo 18 taškų (8/11 dvit., 2/2 baudų), keturis atkovotus kamuolius ir 19 naudingumo balų.

Prieš tai „Juventus“ prieš Panevėžio klubą šį sezoną buvo pralaimėjęs visus šešis kartus.

Panevėžio ekipos gretose išsiskyrė Džordže Gagičius, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 19 taškų (5/9 dvit., 9/9 baudų), 6 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Sužaidus penkias minutes Mindaugas Kupšas jau buvo gavęs tris asmenines pražangas, o dar po pusės minutės Gintautas Matulis taip pat pasiekė šią ribą.

Matulis antrajame kėlinyje jau turėjo keturias pražangas, Kupšas tuo pasižymėjo iki mačo pabaigos likus 8 minutėms. Visgi 5 pražangų nepasiekė nė vienas rungtynių žaidėjas.

„Lietkabeliui“ nepadėjo suspenduotas Kyle'as Vinalesas, Utenos komandai – traumuoti Ignas Vaitkus, Vaidas Kariniauskas ir Martynas Paliukėnas.

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 20 (3/5 trit., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Mindaugas Kupšas 18 (8/11 dvit.), Martynas Gecevičius 12 (2/7 trit., 4 rez. perd.), Vytautas Šulskis 8 (6 atk. kam.), Gintautas Matulis ir Aurimas Urbonas (6 atk. kam.) po 7.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 19 (5/9 dvit., 9/9 baud., 6 atk. kam., 5 kld.), Gytis Masiulis 14 (2/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Paulius Valinskas (5/11 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Margiris Normantas (3/7 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok., 4 kld.) po 13, Vytenis Lipkevičius 7 (8 atk. kam.).