Vasilije Micičius Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje į pergalių kelią sugrįžo 79:77 įveikdamas Malagos „Unicaja“. Žalgiriečių pergalę lėmė paskutinėje atakoje bloką atlikęs Edgaras Ulanovas. Dabar turnyrinėje lentelėje kauniečiai dalinasi 4-6 vietomis.

Foto galerija

Krepšinio komentatorius Rytis Vyšniauskas įvertino „Žalgirio“ krepšininkų pasirodymus dvikovoje su Malagos ekipa.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Brandonas Daviesas

4

17 MIN |4 PTS |6 RBS |2/3 FG

Nors ir mačą Brandonas Daviesas baigė su padoria statistika, tai nebuvo geros rungtynės jam. Amerikietis padarė per daug klaidų gynyboje. Kaip ir visa komanda, Daviesas ypač silpnai atrodė pirmoje mačo pusėje.

Kevinas Pangosas

8

26 MIN |16 PTS |4 AST |7/13 FG

Kevinas Pangosas labai gerai skaitė varžovų gynybą ir dažnai priėmė drąsius bei tinkamus sprendimus. Tarkime, momentas, kai kanadietis prie tritaškio linijos išsivedė lėtą aukštaūgį Giorgi Šermadinį ir metė iš toli įrodo, kad Pangosas labai pasitiki savimi ir yra pasiruošęs vesti komandą.

Axelis Toupane'as

2

5 MIN |2 PTS |0 RBS |1/4 FG

Starto penkete rungtynes pradėjęs Axelis Toupane'as bandė būti labai aktyvus, tačiau nepavyko beveik niekas. Komandinėje gynyboje jam taip pat trūko orientacijos ir vėliau Šaras laikė prancūzą ant suolo.

Paulius Jankūnas

9

31 MIN |14 PTS |9 RBS |6/11 FG

Labai sunkiai įsibėgėjęs ir pirmuosius metimus atlikęs pro šalį Paulius Jankūnas galiausiai priminė, už ką jam įteiktas gruodžio mėnesio MVP titulas. Po ilgosios pertraukos jis pataikė beveik visus laisvus metimus ir laimėjo ne vieną svarbią mikrodvikovą. Nors gynyboje buvo kelios situacijos, kai kapitonas nespėjo sureaguoti į varžovų manevrus, jis viską kompensavo labai solidžiu žaidimu puolant.

Artūras Milaknis

6

27 MIN |8 PTS |1 AST |3/8 FG

Artūrui Milakniui nekrito, bet rungtynių pabaigoje jis savo šansą išnaudojo. Joanas Plaza išrikiavo sunkiai suvokiamą zoninę gynybą ir Milaknis be jokio pasipriešinimo pataikė iš eilutės. Verta pagirti ir snaiperio darbą gynyboje. Jis ne vieną kartą tvirtai atstovėjo dvikovose vienas prieš vieną.

Vasilije Micičius

6

24 MIN |3 PTS |9 AST |1/3 FG

Serbo žaidimas bangavo, tačiau šį sykį jis nepasidavė emocijoms ir išlaikė šaltą protą. Puolime beveik nematėme skubotų sprendimų. 9 rezultatyvūs perdavimai ir tik 1 klaida yra gera statistika bet kuriam įžaidėjui. Tiesa, toli gražu ne viskas pavyko ginantis prieš tautietį Nemanją Nedovičių.

Aaronas White'as

7

25 MIN |11 PTS |6 RBS |4/9 FG

Per pirmuosius du kėlinius labai silpnai pasirodęs Aaronas White'as visiškai kitokį veidą parodė po ilgosios pertraukos. Amerikietis žaidė su tinkamu užsivedimu ir energija, o jo galingi dėjimai iš viršaus vėl kaitino atmosferą. Vis tik ryškėja tai, jog varžovai drąsiai rizikuoja palikdami White'ą laisvą prie tritaškio linijos. Gyvenimą ir sau, ir komandai jis palengvintų jei artimiausiuose mačuose geriau pataikytų iš toli.

Antanas Kavaliauskas

4

6 MIN |4 PTS |3 RBS |1/2 FG

Nesėkmingai pradžioje įėjęs į aikštę, trečiajame ketvirtyje Antanas Kavaliauskas turėjo gerą atkarpą. Aš net nustebau, jog treneris ją taip greitai nutraukė ir vėliau vidurio puolėjo nebeleido į aikštę.

Beno Udrihas

5

9 MIN |6 PTS | 2 AST |1/3 FT

Slovėno klasė ir ramybė puolime jaučiasi. Jis yra pajėgus pergudrauti varžovą, rasti išeitį iš sunkios situacijos. Beno Udrihas tikrai bus vis svarbesnė komandos dalis laikui bėgant. Kitą vertus, negaliu nepaminėti ir silpnos įžaidėjo asmeninės gynybos, kurią reikia bandyti paslėpti.

Edgaras Ulanovas

8

27 MIN |11 PTS | 2 RBS |5/6 FG

Edgaras Ulanovas ir vėl tapo rungtynių su Plazos komanda herojumi. Du labai blankūs kėliniai ir renesansas per kitus du. Trečiajame kėlinyje Ulanovas sublizgėjo dviem puikiais prasiveržimais, o ketvirtajame pataikė ir labai svarbų tritaškį. Be jokios abejonės viską vainikavo lemiamas blokas, kuris man yra įspūdingesnis nei pergalingas metimas Malagoje.