Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Antrojoje rungtynių pusėje pabudusi Ispanijos rinktinė (1-0) pasaulio čempionate šventė užtikrintą pergalę, kai 101:62 (16:17, 26:22, 30:8, 29:15) nugalėjo Tuniso (0-1) krepšininkus.

Prieš tai šioje grupėje Puerto Rikas (1-0) po galingo sugrįžimo lemiamu dvitaškiu išplėšė pergalę prieš Irano rinktinę (0-1) ir triumfavo 83:81.

Dar pirmajame kėlinyje varžovams vienu tašku (16:17) nusileidę, ispanai vėliau susiėmė ir žaidė Ispanijos rinktinei būdingą krepšinį – komandinis žaidimas ir po visus aikštelės kampus vaikštantis kamuolys leido Sergio Scariolo auklėtiniams po dviejų ketvirčių pirmauti (42:39).

Trečiajame ketvirtyje Ispanijos komanda pademonstravo pavyzdinę gynybą ir varžovams leido pelnyti vos 8 taškus. Po trisdešimties minučių ispanai kišenėje jau turėjo 25 taškų pranašumą (72:47).

Galiausiai lemiamame kėlinyje Ispanijos nacionalinė rinktinė varžovus pranoko beveik dvigubai (29:15) ir šventė užtikrintą pergalę – 101:62.

Ispanijos rinktinė: Ricky Rubio 17 (9 rez. perd.), Sergio Llullas 16 (5 rez. perd.), Juanas Hernangomezas 13 (8 atk. kam.), Pau Ribas ir Victoras Claveras po 12, Marcas Gasolis 10 (6 atk. kam.).

Tuniso rinktinė: Salah Mejri 15 (7 atk. kam.), Mohamedas Hadidane 12 (6 atk. kam.), Michaelas Rollas 8.