Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Domantas Sabonis pasižymėjo universaliu žaidimu, tačiau Indianos „Pacers“ (15-18) šiąnakt neturėjo vilčių.

24
33
13
60%
9/15

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai išvykoje 114:130 (32:33, 23:39, 22:33, 37:25) neprilygo Filadelfijos „76ers“ (23-12) ekipai ir patyrė jau ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Sabonis per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

„Kai rungtynėse sužaidžiame prastą atkarpą, negalime leisti susidaryti gniūžtės efektui, kuris paveikia kitus žaidimo aspektus“, – po pralaimėjimo teigė Bjorkgrenas.

„76ers“ iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Furkanas Korkmazas smeigė du tritaškius iš eilės, Shake‘as Miltonas realizavo dvitaškį, o Joelis Embiidas sudrebino lanką dėjimu ir 17:4 spurtavę šeimininkai susikrovė 19 taškų persvarą – 63:44.

Trečiajame kėlinyje „Pacers“ prametė visus 10 tritaškių, o tuo pasinaudoję „76ers“ savo persvarą padidino dar labiau, kuri vienu metu siekė 31 tašką (105:74).

Indianos ekipa triuškinamą deficitą likvidavo paskutiniame ketvirtyje, tačiau pakovoti dėl pergalės nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai atrodė „76ers“ lyderis ir tiesioginis Sabonio oponentas aikštelėje Embiidas. Kamerūnietis per 27 minutes surinko 24 taškus (9/15 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 2 klaidas.

Tiesa, Embiidas dominavo ir prieš Mylesą Turnerį, kurį po pergalės „76ers“ žvaigždė patraukė per dantį.

„Sakau su pagarba, tačiau tai yra mikrodvikova, kurioje dominuoju nuo atvykimo į NBA“, – po pergalės sakė Embiidas.

„Mums reikėjo tokios pergalės, – pridėjo Docas Riversas. – Vis dar dirbame su komanda ir bandome rasti, kas mums veikia geriausiai.“

„76ers“: Shake'as Miltonas 26 (6/9 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud., 4 rez. perd.), Joelis Embiidas 24 (9/15 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd.), Furkanas Korkmazas 19 (6/13 trit., 2 blok.), Benas Simmonsas 18 (7/11 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Mike'as Scottas 11 (3/3 trit., 4 per. kam.), Dwightas Howardas 8 (4/4 dvit., 6 atk. kam.), Sethas Curry 7 (5 rez. perd.).

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 20 (9/14 dvit., 4 rez. perd.), Edmondas Sumneris 18 (6/11 dvit.), Domantas Sabonis 15 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Justinas Holiday 12 (4/8 trit.), Mylesas Turneris (4/5 dvit.) ir Aaronas Holiday (6 rez. perd.) po 11, Dougas McDermottas 9, T.J. McConnellas (3/8 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir JaKarras Sampsonas po 7.