Deronas Williamsas strigo „Bulls“ gynyboje Nuotr.: AFP – Scanpix
Kirkas Hinrichas išverčia C.J. Watsoną iš klumpių Nuotr.: AFP – Scanpix
Jimmy Butleris ataką pabaigia dėjimu Nuotr.: AFP – Scanpix
Carlosas Boozeris pasižymėjo dvigubu dubliu Nuotr.: AP – Scanpix
Deronas Williamsas ir Brookas Lopezas priversti aikštę palikti nuleistomis galvomis Nuotr.: ReutersD – Scanpix

Čikagos „Bulls“ tapo pirmąja komanda, šių metų NBA atkrintamosiose varžybose laimėjusia išvykoje. „Bulls“ praėjusią naktį 90:82 (20:17, 27:29, 22:11, 21:25) įveikė Bruklino „Nets“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Svečiai atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį pabaigė spurtu 9:2 ir įgijo dviženklį prabašumą – 69:57. „Nets“ per šį kėlinį pataikė vos 2 metimus iš 19.

Iki dvikovos pabaigos likus žaisti 4 minutes šeimininkai sumažino atsilikimą iki 76:80 ir galėjo dar labiau priartėti, bet Joe Johnsono tritaškis skriejo pro šalį.

Luolas Dengas ir Joakimas Noah tada pelnė 6 taškus paeiliui ir skirtumas išaugo iki 8 taškų (86:78). Per likusį laiką „Nets“ nebepriartėjo.

Trys „Bulls“ starto penketo nariai atliko dvigubus dublius, o daugiausiai pagyrų susilaukė Noah. Su kojos skausmais rungtyniavęs aukštaūgis pelnė 11 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir užpildydavo spragas gynyboje visoje aikštėje.

„Šįvakar žaidėme sau įprastą emocingą krepšinį, o tai mūsų pliusas, nes pirmose rungtynėse atrodėme baisiai“, – sakė Noah.

Trečiasis serijos mačas naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vyks Čikagoje.

„Nets“: Brookas Lopezas 21, Joe Johnsonas 17, C.J. Watsonas 10, Deronas Williamsas (1/9 metimų, 10 rez. perd.), Krisas Humphriesas ir Andray Blatche'as po 8.

„Bulls“: Luolas Dengas 15 (10 atk. kam.), Carlosas Boozeris (12 atk. kam.) ir Kirkas Hinrichas po 13, Joakimas Noah (10 atk. kam.) ir Nate'as Robinsonas po 11.