Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Užtikrintą pergalę Italijoje pasiekęs Klaipėdos „Neptūnas“ pratęsė lyderystę FIBA Čempionų lygos C grupėje. Dainiaus Adomaičio vadovaujamas klubas devintajame ture 86:67 užtikrintai susitvarkė su Varezės „Openjobmetis“ krepšininkais ir išliko pirmoje vietoje.

23
23
83%
5/6
60%
3/5

„Manau, kad pergalę lėmė gera komandinė gynyba. Vyrai tikrai šaunuoliai, labai gerai reagavo jų situacijas, vietomis net specifines. Tas susikaupimas ir gynyba iki pabaigos, iki atitvėrimų, atkovotų kamuolių ir lėmė mums teigiamą rezultatą“, – po dvikovos kalbėjo Adomaitis.

„Neptūno“ vairininkas akcentavo, jog Varezėje krito tokie klubai Vilerbano ASVEL ir Oldenburgo EWE, kurie šiuo metu atitinkamai grupėje užima antrąją bei trečiąją vietas.

„Juk jie namuose nugalėjo ir ASVEL, ir Oldenburgo krepšininkus. Gerai, kad mums rungtynės pavyko. Niekada nebuvo tokių abejonių, kad darome kažką ne taip. Visi laikėsi plano ir, manau, kad mūsų pergalė išties pelnyta.

Metėme daug tritaškių, Varžovai savo gynybą akcentavo į baudos aikštelę ir palikdavo mums daug erdvės, svarbu buvo juos pataikyti. Iki pertraukos pataikėme, berods, 10 tritaškių iš 20 metimų.

Po to jie jau irgi sureagavo ir atidžiau dengė mūsų snaiperius. Paskutinis rungtynių kėlinys buvo daugiau formalumas, tačiau vyrams akcentavau, kad negalima atsipalaiduoti, nes svarbus ir taškų skirtumas, vėliau galintis lemti kokią vietą užimsi grupėje“, – tęsė Adomaitis.