Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lietuviškoji Permės „Parma“ (1-0) iškovojo dramatišką pergalę VTB Vieningoje lygoje

Gimimo vieta: Šilutė, Lietuva

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 78:75 (24:21, 19:16, 15:20, 20:18) palaužė Minsko „Cmoki“ (0-3) krepšininkus.

Likus 2 minutėms Baltarusijos klubas turėjo 6 taškų pranašumą (75:69), tačiau „Parma“ kilo į šturmą: Mareks Mejeris surinko 4 taškus paeiliui, Nikolajus Žmako pataikė iš toli, o pergalę įtvirtinusius baudų metimus likus 10 sekundžių sumetė Jeremiah Hillas (78:75).

Vienas Permės klubo lyderių buvo Eigirdas Žukauskas, kuris per 28 minutes pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą išprovokavo pražangą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 16 naudingumo balų.

Kitas „Parma“ lietuvis Adas Juškevičius per 22 minutes pelnė 4 taškus (1/4 dvit., 0/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 bei prarado 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, kartą pažeidė taisykles ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

„Parma“: Mareks Mejeris 23 (5 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 14 (7 atk. kam.), Artiomas Zabelinas 8.

„Cmoki“: Jevgenijus Beliankovas 20 (5 atk. kam.), Angelo Warneris 15 (7 atk. kam.), Jasonas Clarkas 10.