Karolis Guščikas rungtyniavo nesustabdomai
Nuotr. Vytalis Judickas/Alio, Raseiniai
Visas rungtynes paskui save komandą tempęs Karolis Guščikas aidint sirenai pataikė iš toli bei pratęsė Raseinių „Rasų“ ekipos sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) dar mažiausiai vienam mačui.

22-ejų metų Guščikas iš viso surinko 29 taškų, o jo vedami „Rasai“ ketvirtajame aštuntfinalio serijos susitikime savo aikštėje 77:74 (22:16, 26:21, 18:28, 17:9) parklupdė Šakių „Zanavyką“ su Šarūnu Vingeliu priešakyje.

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus – 2-2. Lemiamas mačas šeštadienį bus žaidžiamas Šakiuose.

Ketvirtojo kėlinio viduryje dvitaškį pataikęs Vingelis buvo padidinęs svečių pranašumą iki penkių taškų (74:69).

Tačiau greitai jį panaikino taikliu tritaškiu ir dvitaškiu atsakęs Guščikas (74:74).

Likus žaisti 3 sekundes, kamuolys priklausė „Zanavyko“ krepšininkams, bet Paulius Malašauskas suklydo ir iniciatyva atiteko šeimininkams.

Po minutės pertraukėlės atakos smaigalyje atsidūręs Guščikas švystelėjo tolimą metimą, kuris buvo taiklus ir pergalingas šiose rungtynėse (77:74).

„Rasai“: Karolis Guščikas 29 (6 blk., 43 naud. bal.), Gediminas Butkus 13, Darius Marcinkevičius 9, Valdemaras Savostjanovas 7.

„Zanavykas“: Šarūnas Vingelis 27, Paulius Beliavičius 19 (8 atk. kam.), Paulius Malašauskas 11, Marijus Užupis 7.