Taškai 46
Taiklumas 16-22
Atkovoti kamuoliai 12
Rezultatyvūs perdavimai 11

Serbijos žvaigždė per ketvirtą kėlinį ir pratęsimą surinko net 30 taškų, o jo vedama Denverio „Nuggets“ (38-26) namie 138:130 (35:19, 27:38, 22:37, 40:30, 14:6) susitvarkė su Naujojo Orleano „Pelicans“ (27-37).

Lietuvio atstovaujama „Pelicans“ iki šio mačo buvo laimėjusi keturiskart iš eilės.

Jokičius per 43 minutes pelnė 46 taškus (13/17 dvit., 3/5 trit., 11/12 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo 4 metimus, 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Valančiūnas žaidė 30 minučių, įmetė 19 taškų (8/13 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 13 kamuolių, išdalino 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir mačą dėl išnaudoto pražangų limito baigė anksčiau laiko.

Likus žaisti 12,7 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Brandonas Ingramas įmetė baudą ir „Pelicans“ pirmavo 124:122.

Kitoje atakoje Willy Hernangomezas prasižengė prieš Jokičių, kuris realizavo abu baudų metimus ir išlygino rezultatą – 124:124.

Svečiai iš Naujojo Orleano savo atsakymui dar turėjo 3,2 sekundės, bet Jokičius perėmė kamuolį.

Šešiais taškais startavusi „Pelicans“ buvo įgijusi persvarą pratęsime 130:126, tačiau per likusią pusketvirtos minutės nebepelnė nė taško. Jokičius surinko penkis taškus paeiliui ir įtvirtino šeimininkų laimėjimą 136:130.

Jokičius per pirmuosius tris kėlinius buvo įmetęs 16 taškų.

Praėjusio sezono MVP tapo pirmuoju NBA krepšininku, kuriam per mačą pavyko užfiksuoti 40+ taškų, 10+ atkovotų kamuolių, 10+ rezultatyvių perdavimų, 3+ perimtų kamuolių ir 3+ blokuotų metimų rodiklius.

Ingramas „Pelicans“ klubui surinko 38 taškus (9/17 dvit., 3/7 trit., 11/13 baud.), išdalino 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius ir 5 sykius suklydo.

Besibaigiant antrajam ketvirčiui, puolėjas pataikė neįtikėtiną metimą. Jis klimpo dviejų žaidėjų gynyboje, prarado kamuolio kontrolę, o sugavęs sviedinį nuo žemės siuntė tiesiai „Nuggets“ krepšio link.

Kamuolys skrodė tinklelį, žaidėjas neslėpė šypsenos.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 46 (13/17 dvit., 3/5 trit., 11/12 baud., 12 atk. kam., 11 rez. perd., 3 per. kam., 4 blok., 5 kld., 61 naud.), Aaronas Gordonas 28 (9/12 dvit., 0/5 trit., 10/15 baud., 8 atk. kam., 2 blok.), Monte Morrisas 18 (5/8 dvit., 2/6 trit., 8 rez. perd.), Nah'Shonas Hylandas 11 (2/4 trit.), JaMychalas Greenas 10 (4/4 dvit., 8 atk. kam.), Willas Bartonas 9 (2/5 trit.), Jeffas Greenas 8, Brynas Forbesas 7.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 38 (9/17 dvit., 3/7 trit., 11/13 baud., 5 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld., 30 naud.), C.J. McCollumas 24 (7/13 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 19 (8/13 dvit., 14 atk. kam.), Devonte Grahamas 12 (3/7 trit.), Guillermo Hernangomezas 8 (3/9 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.), Herbertas Jonesas 7 (3 per. kam.).