19:30
20:00
21:00
21:05
21:30
01:00
01:00
01:30
02:00
03:00
Treč.
18:15
Treč.
19:45
Treč.
20:00
Treč.
21:00
Treč.
21:30
Ketv.
01:00
Ketv.
01:00
Ketv.
01:30
Ketv.
01:30
Ketv.
02:00
Ketv.
04:00
Ketv.
04:00
Ketv.
04:00
Ketv.
19:30
Ketv.
20:00
Ketv.
21:15
Ketv.
21:30
Penk.
01:00
Penk.
01:00
Penk.
02:00
Penk.
02:00
Penk.
02:30
Penk.
03:00
Penk.
04:30
Penk.
20:00
Penk.
20:00
Penk.
21:15
Penk.
21:30
Penk.
21:30
Šešt.
01:00
Šešt.
01:00
Šešt.
02:00
Šešt.
02:00
Šešt.
02:00
Šešt.
04:00
Šešt.
04:00
Šešt.
04:30
Šešt.
17:20
Šešt.
19:00
Šešt.
19:00
Šešt.
19:00
Šešt.
21:45
Šešt.
21:45
Sekm.
01:00
Sekm.
01:30
Sekm.
02:00
Sekm.
02:00
Sekm.
02:00
Sekm.
02:00
Sekm.
04:00
03-24
13:30
03-24
14:00
03-24
15:00
03-24
17:20
03-24
18:00
03-24
18:00
03-24
19:30
03-24
19:30
03-24
21:00
03-24
21:30
03-25
00:00
03-25
01:00
03-25
01:00
03-25
04:00
03-25
18:50
03-26
01:00
03-26
01:30
03-26
01:30
03-26
01:30
03-26
02:00
03-26
02:00
03-26
02:00
03-26
03:00
03-26
03:00
03-26
04:00
03-26
04:30
03-27
01:30
03-27
01:30
03-27
02:00
03-27
04:00
03-27
19:00
03-27
21:05
03-28
01:00
03-28
01:00
03-28
01:00
03-28
01:30
03-28
01:30
03-28
01:30
03-28
02:00
03-28
02:00
03-28
02:00
03-28
02:00
03-28
03:00
03-28
04:00
03-28
18:50
03-28
20:00
03-28
21:30
03-28
21:30
03-28
21:30
03-28
22:00
03-29
01:30
03-29
02:00
03-29
19:45
03-29
21:30
03-29
21:30
03-30
01:00
03-30
01:00
03-30
01:00
03-30
01:00
03-30
01:30
03-30
01:30
03-30
02:00
03-30
02:00
03-30
02:00
03-30
03:00
03-30
03:30
03-30
04:00
03-30
16:00
03-30
17:20
03-30
19:00
03-30
19:00
03-30
21:45
03-30
21:45
03-30
23:00
03-31
01:00
03-31
01:30
03-31
13:30
03-31
14:00
03-31
18:00
03-31
18:00
Vilniaus Lietuvos telekomo vyr. treneris
Lietuvos moterų rinktinės vyr. treneris
1981-1984: Kauno Atletas (Lietuva)
1984-1990: Kauno Banga (Lietuva)
1990-1995: Bialystoko Wlokniarz (Lenkija)
1995-1996: Vroclavo Sleza (Lenkija)
1997-1998: Zeliona Guros Zastal (Lenkija)
1998-2001: Brzego Odra (Lenkija)
2001-2007: Vilniaus Lietuvos telekomas (Lietuva)
2008-2011: Kursko Dinamo (Rusija)
2011-2012: Jekaterinburgo UMMC (Rusija)
2013: Orenburgo Nadiežda (Rusija)
2014-2015: Vilniaus Kibirkštis-VIČI (Lietuva) nuo sausio pradžios
2015-2016: Vroclavo Sleza (Lenkija)
2016-2018: Torunės Energa (Lenkija)
2018-2019: Vilniaus Kibirkštis (Lietuva) nuo vasario vidurio
2019-2020: Vilniaus Kibirkštis-MRU (Moterų lyga) vyr. treneris, vasario viduryje atsistatydino