Apie portalą

Interneto tinklalapis BasketNews.lt buvo įkurtas 2005 metų kovo 10 dieną, valdomas Interservis, OU.

El. paštas: info@basketnews.lt

Redaktorius

Jonas Miklovas, jonas@basketnews.lt, +370 676 33704

Korespondentai

Martynas Bendikas, martynas@basketnews.lt
Karolis Dobrovolskas, karolis@basketnews.lt
Lukas Malinauskas, lukas@basketnews.lt
Vilius Stalgaitis, vilius@basketnews.lt
Tomas Vanagas, tomas@basketnews.lt
Rytis Vyšniauskas, rytis@basketnews.lt

Vaizdo reportažai: Vytautas Mikaitis +370 686 73259

Mūsų logotipas: basketnews_logo.eps




  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (Mezon NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 




Žinutės: 689
Paskutinė žinutė: 2017-11-18 14:51
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 31 32 33 34 35
Žinutės: 118
Paskutinė žinutė: 2017-11-15 13:07
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 6
Žinutės: 264
Paskutinė žinutė: 2017-10-30 04:06
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 10 11 12 13 14
Žinutės: 7
Paskutinė žinutė: 2017-10-09 10:51
alaus naujienos