Apie portalą

Interneto tinklalapis BasketNews.lt buvo įkurtas 2005 metų kovo 10 dieną, valdomas Interservis, OU.

El. paštas: info@basketnews.lt

Redaktorius

Jonas Miklovas, jonas@basketnews.lt, +370 676 33704

Korespondentai

Martynas Bendikas, martynas@basketnews.lt
Karolis Dobrovolskas, karolis@basketnews.lt
Lukas Malinauskas, lukas@basketnews.lt
Vilius Stalgaitis, vilius@basketnews.lt
Tomas Vanagas, tomas@basketnews.lt
Rytis Vyšniauskas, rytis@basketnews.lt

Vaizdo reportažai: Vytautas Mikaitis +370 686 73259

Mūsų logotipas: basketnews_logo.eps




  • Lietuvos krepšinio lyga (LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • Lietuvos nacionalinė krepšinio lyga (Mezon-NKL)
  • Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • Regionų krepšinio lyga (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • Triobet Baltijos krepšinio lyga (BBL)
 




Žinutės: 69
Paskutinė žinutė: 2017-01-20 15:59
Pereiti prie: 1 2 3 4
Žinutės: 9
Paskutinė žinutė: 2017-01-19 13:52
Žinutės: 645
Paskutinė žinutė: 2017-01-17 21:26
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 29 30 31 32 33
Žinutės: 16
Paskutinė žinutė: 2017-01-14 19:28
Kipriukas