Apie portalą

Interneto tinklalapis BasketNews.lt buvo įkurtas 2005 metų kovo 10 dieną, valdomas Interservis, OU.

El. paštas: info@basketnews.lt

Redaktorius

Jonas Miklovas, jonas@basketnews.lt, +370 676 33704

Korespondentai

Martynas Bendikas, martynas@basketnews.lt
Karolis Dobrovolskas, karolis@basketnews.lt
Lukas Malinauskas, lukas@basketnews.lt
Vilius Stalgaitis, vilius@basketnews.lt
Tomas Vanagas, tomas@basketnews.lt
Rytis Vyšniauskas, rytis@basketnews.lt

Vaizdo reportažai: Vytautas Mikaitis +370 686 73259

Mūsų logotipas: basketnews_logo.eps




  • Lietuvos krepšinio lyga (LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • Lietuvos nacionalinė krepšinio lyga (Mezon-NKL)
  • Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • Regionų krepšinio lyga (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • Triobet Baltijos krepšinio lyga (BBL)
 



Žinutės: 1
Paskutinė žinutė: 2017-04-29 11:32
Žinutės: 855
Paskutinė žinutė: 2017-04-19 21:38
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 39 40 41 42 43
Žinutės: 2
Paskutinė žinutė: 2017-04-18 16:06
Žinutės: 255
Paskutinė žinutė: 2017-04-15 06:26
Pereiti prie: 1 2 3 4 5 ... 9 10 11 12 13
alaus naujienos